Baza technologii


Logo wpisu 4Nature System

4Nature System

SUBITO ADVISING

Opis technologii / usługi

4Nature System to innowacyjne rozwiązanie, które jest połączeniem doskonałego designu z najnowszą technologią. 4Nature system jest bazą wszystkich naszych produktów opartych na żywej roślinności: ogrodów wertykalnych na wymiar, gotowych produktów z linii 4Nature Smart oraz nowatorskiego produktu, łączącego naturę i meble w przestrzeniach komercyjnych. 4Nature System opiera się na modułach z recyklingowego tworzywa sztucznego, w którym połączyliśmy cechy odpowiadające na potrzeby dzisiejszych użytkowników: funkcjonalność, estetyka, niezawodność, łatwość pielęgnacji. Drugim ważnym elementem naszej zielonej technologii jest inteligentny system sterowania modułem roślinnym ICT, który nie tylko optymalizuje procesy pielęgnacyjne roślin wysyłając odpowiednie alerty do użytkownika, ale poprzez możliwość podłączenia do istniejącego systemu sterowania, usprawnia zarządzanie budynkiem. Nasze produkty tworzymy w oparciu o nasze doświadczenie w branży ogrodów wertykalnych oraz potrzeby odbiorców, ale również przy udziale specjalistów z Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, Politechniki Śląskiej oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego. Nasza unikalna technologia jest zgłoszona w Urzędzie Patentowym RP, a wzory i znaki towarowe są zastrzeżone w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego w Alicante. Unikalność i funkcjonalność 4Nature System została doceniona przez jury konkursu Dobry Wzór 2018.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Korzyści zielonej technologii 4NatureSystem, będącej bazą wszystkich zielonych rozwiązań w naszej ofercie to: Pozytywne oddziaływanie na społeczeństwo – firma stosująca zieloną technologię odbierana jako ta, która w dobie zanieczyszczonego smogiem powietrza, dba o zdrowie i komfort Klientów. Unikalny design i łatwość montażu systemu oraz prostota późniejszej pielęgnacji - produkty zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający dodawanie funkcjonalności, łatwą skalowalność i zachowanie niskich kosztów eksploatacyjnych. Wysoki stopień zaawansowania technologicznego - system sterowania modułem roślinnym ICT (z opcją machine learnignu) nie tylko optymalizuje procesy pielęgnacyjne roślin, ale poprzez możliwość podłączenia do istniejącego systemu sterowania (BMS), usprawnia zarządzanie budynkiem i obniża koszty.

Zastosowanie rynkowe

Zastosowanie zielonej technologii 4Nature System: działa na człowieka - poprawia samopoczucie i komfort, redukuje napięcie i stres, wprowadza poczucie harmonii, poprawia ogólny stan zdrowia, nawilża (skórę, drogi oddechowe, oczy) działa na pracownika - pomaga dbać o well-being wpływając na wydajność pracy i zadowolenie z życia, budując optymalny work-life balance działa na budynek: polepsza akustykę i opytymalizuje nawilżenie powietrza pomieszczeń, neutralizacje niebezpieczne związki chemiczne, wpływa na niwelację syndromu chorego budynku usprawnia zarządzanie budynkiem i obniża koszty poprzez możliwość podłączenia 4Nature System do istniejącego systemu sterowania (BMS) wspiera zrównoważony rozwój i zielone budownictwo – pomaga w uzyskaniu certyfikatów WEEL, LEED dla budynków oraz wpisuje się w trend biofilii

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: SUBITO ADVISING

NIP: 8212135140

Adres www: http://www.wertykalni.pl

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Zgłoszenie wynalazku

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 12 maja 2021 16:52

Wróć na stronę "Bazy"