Baza technologii


Logo wpisu AI Engine

AI Engine

AI Architects Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Zadaniem AI Engine jest autonomiczna budowa, nauka, testy i rozbudowa sztucznej inteligencji, rozwiązującej określony problem biznesowy klienta. Po określeniu jakiego typu jest problem oraz, które dane będą służyły do nauki AI Engine, automatycznie buduje SI (na podstawie swojej wiedzy), uczy, testuje i wybiera najlepsze modele. Nie wymaga udziału czynnika ludzkiego do swojej pracy. Po jego uruchomieniu sam wykonuje wszystkie zadania. Kończy działanie dostarczając modele sztucznej inteligencji mogące być od razu wykorzystane u klienta, a po uruchomieniu produkcyjnym weryfikuje w jaki sposób sztuczna inteligencja działa i jeżeli wymaga poprawy, automatycznie buduje nowe modele, lub dostosowuje zestaw istniejących. Cała automatyzacja polega na tym, że sztuczna inteligencja dla klienta budowana jest przez nadrzędne metody i techniki sztucznej inteligencji wspierane autorskimi algorytmami decyzyjnymi. Odbywa się to w oparciu o bazę wiedzy powstałą na podstawie artykułów naukowych oraz literatury, natomiast SI uczą się na podstawie danych z baz klientów. Klienci mają mozliwość: - korzystania z naszej platformy dostępnej w chmurze, na której stawiamy dedykowany dla nich moduł aplikacji oparty o sztuczną inteligencję - zakupu całej platformy na swoje serwery W ten sposób nasi klienci, otrzymują gotowe rozwiązanie, są bardziej konkurencyjni na rynku, obniżają koszty lub podejmują decyzje na podstawie danych dostarczonych w szybki zautomatyzowany sposób. Klienci nie muszą się martwić o zatrudnianie specjalistów z wiedzą na temat SI (których na rynku IT jest niewielu), ani o to ile trwały będą badania zlecone jednostkom naukowym.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Może zostać zastosowany w przedsiębiorstwie z każdego sektora gospodarki zwiekszając jego przychody lub zmniejszając koszty. Zlecając stworzenie sztucznej inteligencji PRZEDSIĘBIORCA NIE MUSI: - martwić sie o zasoby (serwery, moc obliczeniową) ponieważ może skorzystać z chmurowej wersji naszej aplikacji - martwić się o specjalistów - jeżeli przedsiębiorstwo zauważyło potencjał sztucznej inteligencji i chce go stosować u siebie, szybko przekona się że na rynku brakuje specjalistó z odpowiednią praktyczną wiedzą i doświadczeniem. Korzystajac z naszych usług, razem ze sztuczną intleigencją dostajesz aplikację napisaną pod Twoje zadanie i dedykowaną Tobie, a razem z nią: wdrożenie, szkolenie pracowników, wsparcie i doradztwo.

Zastosowanie rynkowe

Silnik AI Engine ma następujące zastosowania: - zaawanasowana analiza danych - analiza trendów - wyszukiwanie błędów w raportach - wykrywanie oszustw - predykcja danych - predykcja występowania awarii w urządzeniach - profilowanie klientów (dostosowanie oferty do zainteresowań klientów) - profilowanie pracowników

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: AI Architects Sp. z o.o.

NIP: 7292718296

Adres www: https://aiarchitects.co

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Strzeżone know-how

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Komercyjne usługi badawcze

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 12 maja 2021 16:52

Wróć na stronę "Bazy"