Baza technologii


Logo wpisu Build IT Up Sp. z o.o.

Build IT Up Sp. z o.o.

Build IT Up sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Branża RPA kieruje całe moce przerobowe do walki, aby dać to, co służbie zdrowia przyda się teraz najbardziej: czas i ograniczenie kontaktów międzyludzkich do minimum. UiPath, światowy lider takich rozwiązań, udostępnia
ZA DARMO licencję dla wszystkich zainteresowanych ośrodków medycznych, które angażują swoje siły w walkę z koronawirusem. Nasza firma, jako partner UiPath, oferuje pełne wdrożenie robotów, które wspomogą codzienna pracę w tych ośrodkach.

Roboty wspierają już służby medyczne, skracając procedury administracyjne związane z testami na obecność COVID-19, a w branży higienicznej wspierają pracowników w obsłudze zwiększonych zamówień. UiPath stworzył robota, który pozwala na monitorowanie zdrowia pracowników i sporządzanie codziennych raportów o COVID-19. Rejestratorom medycznym roboty pomagają w obsłudze pacjentów i codziennych pracach administracyjnych.

Roboty pomogą odciążyć pracowników w żmudnych czynnościach, dzięki czemu większe siły skupią na najważniejszym – ratowaniu ludzkiego życia.

Jeśli dostrzegają Państwo możliwości automatyzacji procesów w swoich firmach, szpitalach, miejscach pracy – zapraszamy do kontaktu. Chętnie przekażemy więcej szczegółów i razem ustalimy, jak możemy pomóc.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Build IT Up sp. z o.o.

NIP: 5851485098

Kraj: Polska

Adres www: http://www.builditup.eu

Forma ochrony

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 17 maja 2021 13:43

Wróć na stronę "Bazy"