Baza technologii


Logo wpisu DPS Software Sp. z o.o.

DPS Software Sp. z o.o.

DPS Software Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Oprogramowanie SOLIDWORKS 3D CAD dla projektantów i inżynierów
SOLIDWORKS oferuje narzędzia potrzebne projektantom i inżynierom do tworzenia innowacyjnych produktów oraz doskonalenia już istniejących. Łatwiejsza wizualizacja pomysłów dzięki możliwości tworzenia, prezentowania, a nawet animowania projektów w trzech wymiarach. Intuicyjny, prosty i czytelny interfejs upraszcza skomplikowane modelowanie 3D CAD i tworzenie dokumentacji 2D CAD, a także druk na drukarkach 3D. Możesz projektować szybciej i wydajniej już dziś i zaangazować się w walkę z wirusem COVID-19.

Ty masz pomysły. My mamy dla Ciebie rozwiązania. Projektuj w oprogramowaniu SOLIDWORKS!

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

DPS Software - Partner w rozwoju Twojej firmy
Dlaczego dziś wspieramy polskich przedsiębiorców? Jesteśmy wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP, wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Nie zaczęliśmy dzisiaj. Od 1997 r. aktywnie wspieramy młode polskie projekty, start-upy, doceniając ich wkład w rozwój innowacyjności w Polsce i na świecie.

Do tej pory dostarczyliśmy licencje SOLIDWORKS ponad 3000 polskich firm i blisko 80 polskim startupom. Przeprowadziliśmy szkolenia, a także zaoferowaliśmy wsparcie techniczne i sprzęt IT.

Współpraca i wzajemne wsparcie jest wartością samą w sobie. Chcemy się nią dzielić również w sytuacji panującej pandemii, ze wszystkimi, którzy tego potrzebują.

Zastosowanie rynkowe

Zapraszamy do kontaktu
Otrzymaj darmową, w pełni komercyjną licencję oprogramowania SOLIDWORKS 3D CAD na 60 dni. Reprezentujesz startup? Doskonale, mamy dla Ciebie "Pakiet narzędzi SOLIDWORKS CAD/CAM/CAE/PDM" na 12 miesięcy.

www.dps-software.pl

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: DPS Software Sp. z o.o.

NIP: 9511634331

Kraj: Polska

Adres www: https://www.dps-software.pl

Forma ochrony

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 17 maja 2021 13:30

Wróć na stronę "Bazy"