Baza technologii


Logo wpisu i-POE – inteligentna Platforma Optymalizacji Energetycznej i Nadzoru

i-POE – inteligentna Platforma Optymalizacji Energetycznej i Nadzoru

APA Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Technologia obejmuje kontrolę i nadzór nad energią elektryczną, nad gromadzeniem danych, jej analizą i implementacją w obiekcie. Technologia jest stabilność technologiczna, bezpieczna i współpracująca z innymi rozwiązaniami dostęnymi na rynku. Techologia jest najnowsza i dedykowana. Pozwala na pomiary, kontrolę, analizę, alarmowanie anomalii i śledzenie on - line "energii" na obiekcie rzeczywistym. Nasza platforma zawiera m.in.: algorytm wskazywania i wyliczania wartości mocy pracy ciągłej urządzeń, algorytm wyszukiwania i wyliczania pików mocy rozruchowej, algorytm wyszukiwania wielu cyklicznie występujących pików mocy, oraz określania ich parametrów, algorytm wyliczania zależności współczynnika mocy (tg) od prądu, umożliwia na zyczenie użytkownika kontrolę i śledzenie innych wielkości elektrycznych i nie tylko niezbędnych do bezpiecznej i prawidłowej pracy systemu.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Wybrane wyróżnenia i korzyści: Informacje online – telefon, tablet ,www. Realne wyliczanie i przedstawianie kosztów na monitorowanym obszarze Monitoring i analiza anomalii Możliwość wykazania rozwiązania dla zauważonego problemu w monitorowanym obszarze Nanoszenie mapy innych procesów na pomiary Korelacja procesów Współpraca z zewnętrznymi platformami księgowymi Wielopoziomowy dostęp do informacji (technik, inżynier, manager, księgowość, prezes) System przyjmowania i zatwierdzania alarmów. Brak ograniczeń strukturalnych w dostępie online – zapewniamy własne rozwiązania przesyłu informacji do odbiorcy Brak ograniczeń w infrastrukturze między wieloma oddalonymi od siebie obiektami – możliwość korzystania z protokołów komunikacji poprzez sieć bezprzewodową. Stabilna platforma sprzętowa Możliwość optymalizacji interfejsu indywidualnie przez użytkownika końcowego tworzą realny obszar Big Data i Industry 4.0 ze stabilnym jądrem magazynowania i analizy danych.

Zastosowanie rynkowe

1. Opomiarowanie i gromadzenie danych, automatyka przemysłowa, wizualizacja procesu. 2. Inteligentne technologie BMS. 3. Efektywność energetyczna, poprzez pomiary, analizę, wizualizację, alarmy, kompensację mocy biernej. 4. Tworzenie dedykowanych aplikacji, tworzenie bibliotek danch.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: APA Sp. z o.o.

NIP: 6312513480

Adres www: https://apagroup.pl/

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"