Baza technologii


Logo wpisu ProperGate.co platforma cyfrowa optymalizująca zarządzanie logistyką na placach budowy

ProperGate.co platforma cyfrowa optymalizująca zarządzanie logistyką na placach budowy

ProperGate Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Wg raportu McKinsey z 2017 roku strata branży budowlanej na świecie w wyniku luk w produktywności wynosi aż 1,35 bln euro rocznie. Mamy rozwiązanie na ograniczenie tych strat. To właśnie ProperGate.co Po wnikliwych badaniach i identyfikacji głównych źródeł problemów związanych z logistyką na budowach, stworzyliśmy system, który potrafi w prosty, intuicyjny i efektywny sposób zarządzać procesami, które do tej pory charakteryzowały się dużym chaosem i nieprzewidywalnością. ProperGate.co jest oprogramowaniem, które pomaga efektywnie zarządzać logistyką na budowie, a w szczególności: transportem materiałów z i na budowę ruchem pojazdów na placu, pracami maszyn i ludźmi przy rozładunku składowaniem materiałów na budowie rozliczeniami czasu i kompletnością dostaw ProperGate oferowany jest w modelu SaaS (Software as a Service). Aplikacja dostępna jest we wszystkich przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari) na wszystkich urządzeniach powszechnie dostępnych na dużych budowach (komputer stacjonarny, laptop, smartfon).

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Wdrożenie ProperGate na budowie pozwala chronić: środowisko - optymalizacja procesów wpływa pozytywnie na zmniejszenie emisji CO2 a monitoring emisji ułatwia uzyskanie certyfikatów tj. BREEAM czy LEED, oraz pracowników - zmniejsza ryzyko kolizji i wypadków oddziałując na wzrost bezpieczeństwa pracowników na budowie ProperGate wpływa na optymalizację: czasu - niweluje opóźnienia i przestoje zwiększając prawdopodobieństwo oddawania projektów w terminie oraz budżetu - efektywnie zmniejsza marnotrawienie zasobów, zapobiega karom finansowym i zwiększa prawdopodobieństwo terminowego startu funkcjonowania budynku gwarantując brak opóźnień w przychodach z najmu. ProperGate to wymierne korzyści. Wdrożenie systemu umożliwi odzyskanie do 13% wysokości zakładanych strat.

Zastosowanie rynkowe

ProperGate najlepiej sprawdza się na dużych, wymagających logistycznie budowach - w zatłoczonych dzielnicach, przy dużym wykorzystaniu działki pod budowę i ograniczoną przestrzenią rozładunkową, wszędzie tam, gdzie konieczna jest optymalizacja procesu logistyki, wdrożenie dostaw just-in-time i monitorowanie emisji CO2 pojazdów i śladu węglowego materiałów dla potrzeb certyfikacji BREEAM.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: ProperGate Sp. z o.o.

NIP: 5213809461

Adres www: http://www.propergate.co

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Strzeżone know-how
Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"