Baza technologii


Logo wpisu Sky Light

Sky Light

Rabbit Sp. Z o.o.

Opis technologii / usługi

SkyLight to system zdalnego zarządzania oświetleniem do hal i innych obiektów przemysłowych. System SkyLight połączony bezprzewodowo z inteligentnymi oprawami LED pozwala personelowi obiektu zarządzać ustawieniami dostosowując oświetlenie do wymagań prowadzonej działalności i obowiązujących przepisów– wszystko bez potrzeby bezpośredniego dostępu do oprawy. System steruje oświetleniem na bazie zaprogramowanych przez użytkownika harmonogramów

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Oprawa LED, która jest wyposażona w zintegrowany system SkyLight w danym przedziale czasowym może pracować w trzech trybach oświetlenia: I. Tryb systemowy – regulacja poziomu jasności II. Tryb czujnika ruchu - regulacja poziomu jasności w stanie włączonym i wyłączonym III. Tryb czujnika natężenia oświetlenia – regulacja natężenia oświetlenia System SkyLight daje personelowi obiektu możliwość ustawienia pracy opraw tak, aby oświetlenie działało tylko w miejscach, w których jest potrzebne i tylko wtedy, kiedy potrzeba. Prowadzi to do obniżenia zużycia energii i kosztów z nią związanych oraz do wydłużenia czasu eksploatacji opraw oświetleniowych. SkyLight gromadzi ważne informacje na temat działania systemu i dostarcza na bieżąco dane o podstawowych parametrach: poborze mocy, zużyciu energii i o trybach pracy opraw. Mając łatwy dostęp do tych informacji, menadżerowie zarządzający obiektem mogą szybko zweryfikować dane i jeśli zaistnieje taka potrzeba zmodyfikować je, aby zapewnić optymalne zużycie energii.

Zastosowanie rynkowe

Zaletą systemu jest łatwe zarządzanie inteligentnymi oprawami LED, zarówno indywidualnie jak i grupowo oraz ustawianie i modyfikowanie poziomu oświetlenia. SkyLight przedstawia użytkownikom w sposób graficzny widok kluczowych danych dzięki którym użytkownik może szybko i sprawnie ocenić koszty energii, działanie czujników ruchu oraz w jakim trybie działają oprawy. SkyLight daje oszczędności nawet do 90 % w zużyciu energii w zastosowaniach przemysłowych, bowiem umożliwia dokładną kontrolę tego gdzie, kiedy i jak dużo światła potrzebne jest na terenie obiektu.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Rabbit Sp. Z o.o.

NIP: 8982117675

Adres www: http://www.rabbit.pl

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Średnie

Forma ochrony

Wynalazek

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"