Baza technologii


Logo wpisu SocialTravel

SocialTravel

SocialTravel Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Projekt rozwijany przez SocialTravel "Polska za pół ceny” to połączenie portalu zniżkowego z platformą rezerwacji wycieczek, atrakcji i noclegów. Biura podróży, organizatorzy atrakcji, hotele, restauracje i obiekty sportowe, które przystąpią do akcji, za pośrednictwem SocialTravel.pl mogą oferować swoje produkty i usługi w formie voucherów z 12-miesięcznym terminem ważności. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą udzielać specjalnych zniżek grupom zawodowym bezpośrednio zaangażowanym w walkę z pandemią, na przykład pracownikom służby zdrowia.

W ramach projektu "Polska za pół ceny" hotele, organizatorzy wycieczek i atrakcji, restauracje oraz obiekty sportowe mogą skorzystać z oprogramowania Coupon Manager, pozwalającego na zarządzanie ofertami i kupionymi voucherami. Firmy otrzymują również własną stronę internetową oraz widget, pozwalający na zbieranie zamówień na własnych stronach www. Oprogramowanie Coupon Manager pozwala również agentom turystycznym i recepcjonistom na zarobienie dodatkowej prowizji za sprzedaż ofert innych partnerów.

Za udział w akcji SocialTravel nie pobiera żadnych opłat, zależy nam na reanimacji rynku w czasie ograniczeń w ruchu turystycznym. Firmy muszą jedynie pokryć koszty płatności elektronicznych (do 5%).

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: SocialTravel Sp. z o.o.

NIP: 1132941467

Kraj: Polska

Adres www: http://www.socialtravel.pl

Forma ochrony

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 17 maja 2021 13:35

Wróć na stronę "Bazy"