Baza technologii


Logo wpisu TRIPPER

TRIPPER

Łukasz Gryc

Opis technologii / usługi

TRIPPER zajmuje się multi-transportem globalnym i specjalizuje się w nowym podejściu obsługi klienta w branży turystycznej. TRIPPER redefiniuje doświadczenia związane z przesiadkami przedstawiając nowy sposób podróżowania. Startup oferuje zwiedzanie po drodze i proponuje pozostanie w miejscu przesiadkowym w celu zwiększenia atrakcyjności całej podróży. W rezultacie koszty transportu stają się niższe, a miejsca bardziej dostępne. Podróżnym proponowane są nowe, mniej uczęszczane miejsca, które mogą odwiedzić po drodze do wyznaczonego celu. Dzięki dodatkowym połączeniom startup otwiera drogę do poznawania odmienych kultur i miejsc oraz umożliwia nawiązywanie nowych znajomości.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Aktualnie przystanki ograniczają się do określonych miejsc, najczęściej dużych miast, w których znajdują się lotniska czy główne dworce transportowe. Podróżni nie mają możliwości zwiedzenia danego miasta, gdyż przesiadki stają się tylko miejscem oczekiwania na kolejny transport. TRIPPER oferuje podróżnikom okazję na eksplorację danego miejsca, co dodatkowo przyczyni się do wzrostu obrotu w usługach turystycznych regionu.

Zastosowanie rynkowe

Obecnie największe dochody z turystyki generowane są w głównych ośrodkach państwa. TRIPPER poprzez zaangażowanie mniej uczęszczanych miejsc, stworzy napływ nowych podróżników co przyczyni się do dalszej promocji i rozwoju w regionie. Startup zapewni małym przedsiębiorstwom łatwiejszą drogę do biznesu turystycznego, umożliwiając im oferowanie usług transportowych, hotelarskich oraz atrakcji turystycznych.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Forma ochrony

Inna forma ochrony:
None

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 12 maja 2021 16:54

Wróć na stronę "Bazy"