Baza technologii
Tutorial Online
Krzysztof Synowiec
Opis technologii / usługi
Tutorial Online jest systemem klasy EPSS, czyli elektronicznym systemem wspierania efektywności. Jest rozwiązaniem unikatowym na polskim rynku. Przewaga konkurencyjna zbudowana jest w oparciu o innowacyjność w wymiarach technologicznym i funkcjonalnym. Działa wyłącznie na warstwie przeglądarki internetowej, nie ingeruje w kod i nie spowalnia wspieranego systemu. Posiada intuicyjny interfejs do wprowadzania i modelowania procesów niewymagający kompetencji programistycznych. Tutorial Online jest wirtualnym asystentem, który prowadzi użytkownika krok po kroku przez proces w aplikacji wskazując co powinien kliknąć lub jakie dane wprowadzić. Daje także możliwość dostosowania podpowiedzi do stopnia zaawansowania odbiorcy, dzięki czemu użytkownik widzi tylko niezbędne informacje. Narzędzie potrafi także śledzić bieżącą pracę użytkownika i gromadzić dane o jego aktywności, a w rezultacie przewidywać kolejne kroki i preferencje. Umożliwia to również generowanie raportów i analizowanie wydajności procesów w aplikacji oraz pracowników wykonujących swoje zadania zdalnie.
Tutorial Online pomaga utrzymać stabilny rytm pracy oraz efektywność pracowników, którzy zmuszeni są wykonywać swoje obowiązki zdalnie. Pozwala na skuteczną realizację zadań zapewniając pracownikom codzienne wsparcie w pracy z aplikacją. Nasze narzędzie prowadzi użytkownika przez proces krok po kroku, przekazując dodatkowe informacje i wskazując najbardziej istotne elementy procesu. Pozwala tym samym na aktywizację nowych pracowników bez wcześniejszego szkolenia czy angażowania ekspertów do nauki mniej doświadczonych pracowników.
Tutorial Online jest dużo bardziej efektywną metodą szkolenia niż obecnie stosowane jak e-learning, czy podręczniki. Narzędzia pozwala na szybszą realizację procesów i zwiększenie sprzedaży, dzięki profilowaniu serwowanych treści wspierających procesy transakcyjne. W łatwy sposób możemy komunikować zmiany zaistniałe w aplikacji oraz szybko reagować w sytuacjach nieprzewidzianych, wskazując użytkownikom instrukcje obejść i zmian w okresach przejściowych.
Zalety / korzyści z zastosowania technologii
Dzięki gromadzeniu danych o aktywnościach użytkowników narzędzie staje się wirtualnym monitorem efektywności, który dostarcza informacje o realnej wydajności procesów i zdalnej produktywności pracowników. Monitoruje aktywność użytkowników w ramach realizowanych procesów, w tym liczbę podejmowanych zadań, szybkość wykonywania kroków, szybkość reakcji na zgłoszenie. Otrzymane dane pozwalają nam ustalić pożądany poziom realizacji procesu oraz porównywać go pomiędzy innymi użytkownikami czy grupami.
Monitorując aktywności użytkowników narzędzie pozwala także analizować wydajność procesów oraz identyfikować nieefektywne elementy w aplikacji bądź procesie, które wymagają aktualizacji. Kluczowe wskaźniki prezentowane są za pomocą przyjaznych dashboardów. Dzięki temu możemy w łatwy sposób monitorować zdalną pracę użytkowników systemów informatycznych oraz analizować i optymalizować procesy w organizacji.