Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów w ramach XV edycji ARP Innovation Pitch

Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów w ramach XV edycji ARP Innovation Pitch

ARP S.A. wraz z PGNiG S.A ogłaszają kolejne Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów w ramach XV edycji ARP Innovation Pitch. Spotkanie odbędzie się 19 grudnia br. w centrali PGNiG S.A., ul. Kasprzaka 25 w Warszawie.

PGNiG jest grupą kapitałową otwartą na nowe technologie i ciągle rozwijającą nowoczesne podejście biznesowe. Obecnie poszukuje innowacji w obszarze wsparcia działalności operacyjnej związanej z potencjałem technologii blockchain w energetyce – Blockchain in Energy.

Jeśli posiadacie Państwo pomysł na zastosowanie tej innowacyjnej technologii w działaniach powiązanych z energetyką, na dowolnym polu działalności zapraszamy do zgłaszania się na Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów - ARP Innovation Pitch - organizowane w Warszawie. Na spotkaniu z przedstawicielami PGNiG autorzy wybranych pomysłów będą mieli okazję do zaprezentowania się. Najwyżej oceniony projekt dostanie nagrodę w wysokości 10 000 zł.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału poprzez przesłanie potwierdzenia  uczestnictwa w spotkaniu  na adres  agnieszka.jakubiak@arp.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 grudnia 2017r.

 

Na spotkanie prosimy o przygotowanie 5 minutowej prezentacji swojego pomysłu/ produktu na szablonie dostępnym do pobrania poniżej.

Agenda spotkania zostanie przesłana uczestnikom, którzy pomyślnie przeszli pierwszy etap oceny na adres mailowy ze zgłoszenia.

Zachęcamy do udziału!

Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów w ramach XV edycji ARP Innovation Pitch
ArticleToPDF