Techmo sp. z o.o.

Techmo sp. z o.o.

Techmo sp. z o.o.

Doradztwo technologiczne
Głównym obszarem działalności Techmo jest wdrażanie biznesowych rozwiązań z zakresu technologii mowy i komputerowego przetwarzania języka naturalnego. Jesteśmy na rynku od 2013 roku.

Opis doświadczenia: 

Techmo powstało jako spin-off we współpracy z AGH w Krakowie. Nasz zespół w dużej części składa się z naukowców i specjalistów IT, którzy łączą pasję badawczą z jej praktycznym zastosowaniem w różnych dziedzinach życia. Jesteśmy specjalistami w zakresie analizy dźwięku i mowy, ale też pasjonatami nowoczesnych technologii wykorzystywanych w grach komputerowych.
Mimo akademickiego rodowodu dobrze rozumiemy potrzeby nowoczesnego biznesu. Światem rządzi zmiana. Biznes, aby nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością, musi otrzymywać rozwiązania wyprzedzające swoją epokę. Takie właśnie rozwiązania dostarcza Techmo. 

Techmo współpracuje z szeregiem instytucji i organizacji pozarządowych, będąc uczestnikiem publicznej debaty nad nowymi wyzwaniami związanymi z mową i jej cyfryzacją. Są to między innymi: Ministerstwo Obrony Narodowej, Instytut Kościuszki, Hokkaido University, University of Kent, Pacific Voice and Speech Foundation, Fundacja Siódmy Zmysł.

Słowa kluczowe: 

Dane kontaktowe

Piotr Stankiewicz
535215200

Kontakt z ARP