Weź udział w ABSL Start-Up Challenge

Weź udział w ABSL Start-Up Challenge

Rejestracja trwa!

ABSL Start-Up Challenge to unikalna możliwość zaprezentowania w formie startup pitch waszych pomysłów i produktów szefom oraz managerom blisko dwustu dużych polskich firm i globalnych korporacji. 

Na regionalnych półfinałach organizowanych w ośmiu miastach szukamy najlepszych projektów, których twórcy wystąpią na głównej scenie konferencji rocznej ABSL w Poznaniu przed ponad tysiącem przedstawicieli polskiego i międzynarodowego biznesu z sektora nowoczesnych usług biznesowych i IT (https://absl-conference.com/).  

Te firmy to wasi potencjalni klienci ! 

Udział w ABSL Start-Up Challenge to także doskonała okazja do networkingu z dużym biznesem, mentoringu i weryfikacji waszych pomysłów biznesowych. 

ABSL to największa w Polsce organizacja przedsiębiorstw z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, stale wspierająca  rozwój tej najdynamiczniej rozwijającego się gałęzi gospodarki. Należą do niego najwięksi potentaci biznesu, tacy jak Procter&Gamble, Accenture, Citi, Goldman Sachs, Google, Hewlett Packard Enterprise, IBM, J.P. Morgan, Infosys, Shell, UBS czy Xerox. Zatrudniamy w Polsce ponad 250 tysięcy osób. 

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej, odwiedź naszą stronę: http://absl.pl/pl/

ABSL Start-Up Challenge stwarza okazję do nawiązania kontaktów biznesowych, mogących zadecydować o przyszłym sukcesie autorów innowacyjnych rozwiązań. Udział w konkursie ułatwia młodym przedsiębiorcom wejście do świata inwestorów i największych globalnych firm działających na rodzimym rynku, dając dostęp do wiedzy i rozwiązań sprawdzonych w praktyce.

Podczas ośmiu regionalnych półfinałów w największych miastach Polski (Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Katowice, Szczecin), młodzi przedsiębiorcy zaprezentują swoje projekty członkom Jury, złożonego z przedstawicieli ABSL. Zwycięzca każdego półfinału weźmie udział w zaplanowanym na czerwiec finale dorocznej ABSL Conference „Poland. The place to grow” przed tysiącem uczestników wydarzenia, jak również przedstawicielami międzynarodowych korporacji. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Simon Sinek, światowej sławy ekspert w zakresie przywództwa. 

Nagrodą dla laureatów ABSL Start-Up Challenge jest zaproszenie na Polish Tech Day, odbywający się w ramach London Tech Week 2018. Jest to jedno z największych zagranicznych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, w którym biorą udział przedstawiciele największych światowych firm oraz inwestorzy.

Więcej informacji, rejestracja i regulamin na stronie:    www.startupchallenge.pl

Masz pytanie? Pisz śmiało na:    startup.challenge@absl.pl

Weź udział w ABSL Start-Up Challenge
ArticleToPDF