Build IT Up Sp. z o.o.


Branża RPA kieruje całe moce przerobowe do walki, aby dać to, co służbie zdrowia przyda się teraz najbardziej: czas i ograniczenie kontaktów międzyludzkich do minimum. UiPath, światowy lider takich rozwiązań, udostępnia
ZA DARMO licencję dla wszystkich zainteresowanych ośrodków medycznych, które angażują swoje siły w walkę z koronawirusem. Nasza firma, jako partner UiPath, oferuje pełne wdrożenie robotów, które wspomogą codzienna pracę w tych ośrodkach.

 

Roboty wspierają już służby medyczne, skracając procedury administracyjne związane z testami na obecność COVID-19, a w branży higienicznej wspierają pracowników w obsłudze zwiększonych zamówień. UiPath stworzył robota, który pozwala na monitorowanie zdrowia pracowników i sporządzanie codziennych raportów o COVID-19. Rejestratorom medycznym roboty pomagają w obsłudze pacjentów i codziennych pracach administracyjnych.
 
Roboty pomogą odciążyć pracowników w żmudnych czynnościach, dzięki czemu większe siły skupią na najważniejszym – ratowaniu ludzkiego życia.
 
Jeśli dostrzegają Państwo możliwości automatyzacji procesów w swoich firmach, szpitalach, miejscach pracy – zapraszamy do kontaktu. Chętnie przekażemy więcej szczegółów i razem ustalimy, jak możemy pomóc.
 logo govtech

Dane kontaktowe

Paweł Siwowski
882342984