IC Solutions


IC Pen Edulink 

Nowoczesna edukacja online z wykorzystaniem długopisów cyfrowych

www.icpen.pl

WYZWANIE

Konieczność powszechnego wdrożenie nauki i szkoleń zdalnych w czsach COVID-19 wygenerowała zapotrzebowania wśród kadry dydaktycznej i managerskiej na narzędzia, które zapewnią efektywną naukę i szkolenia.

ROZWIĄZANIE

IC Pen Edulink wykorzystuje długopis cyfrowy, który pisze  po tradycyjnej kartce papieru, ale wszystko co zostanie nim napisane jest automatycznie zamieniane na wersję elektroniczną, którą można wyświetlać na żywo.

Rozwiązanie w połączeniu z platformą do komunikacji np: Microsoft Teams, Hangouts, Zoom, Skype pozwala na bardzo wygodne prowadzenie nauczania w sposób zbliżony to tradycyjnych zajęć.

Całość zapisanego materiału można ściągnąć do pliku pdf i w ten sposób zapisać. Istnieje możliwość korzystania z wielu stron i kartek naraz, dzięki czemu wykładowca ma możliwość przeprowadzania długich rozumowań w formie pisanej. Może w każdej chwili wrócić do dowolnej ze stron i tam dopisywać informacje, w zasadzie bezobsługowo.

Nasi wykładowcy korzystają z IC Pen Edulink, ponieważ jest to rozwiązanie intuicyjne, ułatwiające pracę zdalną ze studentami. Wykorzystanie długopisu cyfrowego wpisuje się w bliską nam filozofię b-learning czyli “blended learning”. Chodzi tu o połączenie zdalnego kontaktu z formą przekazu możliwie najbardziej przypominającą tradycyjne prowadzenie zajęć.

prof. UAM dr hab.  Jerzy Szymański

 

Optymalizacja komunikacji - widoczność LIVE, eksport do pdf

Proste wdrożenie - każdy potrafi korzystać z kartki i długopisu

Mobilność - tylko kartka i długopis z których możesz korzystać gdziekolwiek

Prezentacja rozwiązania: https://www.youtube.com/watch?v=6ELLgB_wL_4&feature=youtu.be

Pytania i odpowiedzi: https://sklep.icpen.pl/pages/jak-to-dziala 

 
logo govtech

Dane kontaktowe

Przemysław Jesionowski
660 722 945