IC Solutions


IC Pen

platforma digitalizacji dokumentów wykorzystująca długopisy cyfrowe. 

www.icpen.pl

WYZWANIE

Kontakt z dokumentacją papierową to zagrożenie epidemiologiczne. Firmy i instutucje przyspieszają więc z wdrażaniem systemów digitalizacji danych. Każda osoba przemieszczająca się, czy korzystająca z biura obsługi klienta generuje zagrożenie, które należy ograniczać. Kluczowe jest wyeliminowanie kontaktu z dokumentami mający styczność z klientem/pacjentem. 

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Wszystkie umowy i formularze będą automatycznie digitalizowane i archiwizowane. Pomożemy Ci wdrożyć system wykorzystujący długopisy cyfrowe Każdy wpis będzie precyzyjnie zlokalizowany w czasie i miejscu. Ograniczysz konieczność kontaktu pracowników z back officem i usprawnisz obsługę klienta. Rozwiązanie działa już między innymi w Enei i Centralnym Szpitalu MSWiA. Kolejne szitale i firmy już pracują nad wyeliminowaniem dokumentacji papierowej wewnątrz organizacji. 

KLUCZOWE KORZYŚCI

Ograniczenie kontaktu personelu z dokumentacją generującą zagrożenie epidemiologiczne. Ograniczenie zużycia papieru. Podniesienie szybkości przepływu informacji w organizacji.

https://www.youtube.com/watch?v=qQGqA1Jr-xo&t=6s 

 

Projekt KARTA PODRÓŻNEGO (Travel Health Information Card)

CEL: podniesienie szybkości przepływu informacji o podróżnych generujących zagrożenie epidemiologiczne 

ZAŁOŻENIA PROJEKTU: Karta Podróżnego

Każda osoba przekraczająca granicę będzie miała obowiązek wypełnienia Karty Podróżnego (THIC). Rozwiązanie wykorzystuje super szybkie, bezdotykowe skanery z systemem OCR, lub – tam gdzie to możliwe – długopisy cyfrowe ze znacznikami czasu wraz z ICR do rozpoznawania danych. Każdy wpis jest precyzyjnie zlokalizowany w czasie i miejscu. Umożliwia to szybszą identyfikację osób, które powinny zostać poddane kwarantannie.
logo govtech

Dane kontaktowe

Przemysław Jesionowski
660 722 945