Scanway sp. z o.o.


Scanway wspiera walkę z COVID-19 poprzez systemy zdalnego pomiaru temperatury ciała!

Dzięki temu, że firma posiada znaczące doświadczenie w pracy z systemami wizyjnymi, jest w stanie oferować zaawansowane systemy termograficzne do pomiaru temperatury ciała człowieka.

 

Dzięki implementacji takeigo systemu można zadbać o przestój zakładu/biura i dbać o zdrowie pracowników. Pomiar odbywa się w sposób bezkontaktowy i automatyczny za pomocą najnowocześniejszych kamer termograficznych. Umożliwia to szybkie i sprawne wykrywanie osób z podwyższoną temperaturą i ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania ewentualnych zachorowań w zakładzie do minimum - gorączka to jeden z symptomów infekcji wirusowej. 

System zdalnego pomiaru skanuj temperaturę okolicy kącików oczu celem wiarygodnych pomiarów temperatury ciała ludzkiego. Zastosowana technologia gwarantuje dokładność pomiaru nawet do 0,3 stopnia Celsjusza! Gdy system wykryje osoby o podwyższonej temperaturze od razu alarmuje na ekranie monitora; istnieje możliwość integracji systemu z innymi wskaźnikami, np. dźwiękowymi. Dane mogą być katalogowane i archiwizowane.

 

W zależności od wybranej wersji systemu, dokładność pomiarowa może być mniejsza lub większa. Czas dostawy to ok. 2-3 tygodni. Najtańsze systemy są w zasięgu ręki każdego zakładu pracy, a pośrednie zyski z ich wdrożenia są niesamowicie wysokie!
logo govtech

Dane kontaktowe

Mikołaj Podgórski
504217324