VI edycja ARP Innovation Pitch – zgłoszenia dla Synthos S.A. do 15 maja !

VI edycja ARP Innovation Pitch – zgłoszenia dla Synthos S.A. do 15 maja !

W związku z zaangażowaniem Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. oraz wielu firm w odbywające się w Hanowerze targi informujemy, że nabór wniosków dla Synthos S.A. został przedłużony do 15maja. W ten sposób chcemy dać szansę wszystkim zainteresowanym, którzy jeszcze nie zdążyli zgłosić swoich pomysłów.

Przypominamy, że poszukujemy ciekawych pomysłów w następujących obszarach potrzeb rozwojowych:

  • nowe technologie produkcji klejów (bez ograniczeń aplikacyjnych)
  • technologie wytwarzania surowców kosmetycznych
  • technologie produkcji surowców do druku 3D (filmamenty)

Konkurs skierowany jest do start-upów oraz małych średnich firm. Poszukujemy rozwiązań na poziomie co najmniej TRL 3, jest to minimum ponieważ nie zamykamy się na firmy, które zechcą przedstawić gotowe rozwiązania.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie tworzenia nowych, innowacyjnych produktów i tych, którzy chcieliby podjąć współpracę w tym zakresie ze spółką posiadającą już doświadczenie w produkcji autobusów niskoemisyjnych.

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 maja 2017r. Nadesłane propozycje będą podlegały ocenie specjalistów ARP, a następnie ekspertów z Synthos S.A. Na zakończenie konkursu wybrani finaliści będą mogli zaprezentować swoje pomysły bezpośrednio przed przedstawicielami spółki.

Wszelkie informacje o naborze dla Ursus oraz innych podmiotów ukażą się na stronie www.ptt.arp.pl/warsztaty

VI edycja ARP Innovation Pitch – zgłoszenia dla Synthos S.A. do 15 maja !
ArticleToPDF