VIII edycja ARP Innovation Pitch – zgłoszenia dla spółek z IDA Management

VIII edycja ARP Innovation Pitch – zgłoszenia dla spółek z IDA Management

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. po raz VIII organizuje ARP Innovation Pitch. Jest to kolejna edycja wydarzenia, które ma na celu skojarzenie jak największej liczby start-upów i małych, średnich firm z dużymi spółkami. Obecnie wspólnie z ekspertami IDA Management oraz specjalistami ze spółek zarządzanych przez IDA poszukujemy innowacyjnych pomysłów.

IDA Management Sp. z o. o. została powołana przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A. w celu zarządzania aktywami FIZAN Spółek ARP i FIZAN Nieruchomości ARP. IDA zarządza 20 podmiotami z branż maszynowej, ochrony środowiska, metalowej i innych.

Dla tych podmiotów poszukujemy nowych rozwiązań w obszarach:

  • Automatyki i robotyki
  • Pokrywania powierzchni
  • Technologii spalania

 

Jeśli Wasze pomysły obejmują rozwiązania z wyżej wymienionych obszarów lub zbliżonych do nich to już  1 czerwca 2017r. ruszamy z naborem poprzez nasz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.ptt.arp.pl/warsztaty. Tam znajdziecie dokładne tematy i informacje o konkursie.

Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy chcą podjąć wyzwanie tworzenia nowych, innowacyjnych produktów i tych, którzy chcieliby podjąć współpracę w tym zakresie ze spółkami posiadającymi już pozycje rynkową.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa przez miesiąc od 1 czerwca do 25 czerwca 2017r. Nadesłane propozycje będą podlegały ocenie specjalistów ARP, a następnie ekspertów ze spółek IDA Management. Wybrane pomysły będą miały szansę na rozmowy handlowe z przedstawicielami spółek.

Wszelkie informacje o naborze ukażą się na stronie www.ptt.arp.pl/warsztaty

VIII edycja ARP Innovation Pitch – zgłoszenia dla spółek z IDA Management
ArticleToPDF