Aktualności - Nowa Platforma Transferu Technologii


Plakat z aktualnościami

Witaj na nowej Platformie Transferu Technologii,

zmieniamy się dla Ciebie! Prowadząc hub rozwiązań technologicznych, poczuliśmy się zmotywowani, żeby innowacyjnością nie odbiegać od firm w naszej bazie.

Na stronie, oprócz nowego wyglądu, znajdziesz więcej możliwości wyszukiwania, usystematyzowaną wiedzę i narzędzia, które w szybki sposób pomogą Ci wyszukać szukanych przez Ciebie informacji. Jesteśmy szybsi, dokładniejsi i mamy więcej opcji wyszukiwania.
Zupełnie nowa jest możliwość wyszukania technologii po :
  • tagach
  • branżach
  • lokalizacji (zarówno mieście jak i województwie)
  • akceleratorze/inkubatorze
Są to bardzo przydatne opcje, gdzie istnieje możliwość zawężenia poszukiwania wybranych rozwiązań. Wyszukiwarka działa, natomiast uzyska pełną funkcjonalność kiedy użytkownicy uzupełnią swoje wpisy w bazie o te dodatkowe informacje.


Zapraszamy do wpisywania swoich technologii i uzupełniania dotychczasowych wpisów.
Ponieważ zmiana nowej Platformy była gruntowna, dotychczasowe loginy zostają bez zmian, natomiast hasła trzeba zrestartować
Jak można zrobić reset hasła szybko i bez problemu?
  1. Kliknij tutaj
  2. Wpisz swój dotychczasowy login - czyli adres email. Właśnie wysłaliśmy Ci mailem wiadomość z linkiem resetującym hasło
  3. Kliknij w link z maila i zostaniesz automatycznie przekierowany na Platformę,
  4. Ustaw nowe hasło i korzystaj z Platformy:)
W razie problemów technicznych nasz Zespół chętnie służy pomocą. Oddajemy w Wasze ręce nowy i lepszy produkt, który, mamy nadzieję przyczyni się do szybszego procesu komercjalizacji technologii.

Zapraszamy do przeglądania naszej bazy.