Baza technologii


Logo wpisu Agridata.eu

Agridata.eu

Systemy Rolnicze Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Agridata.eu jest profesjonalnym narzędziem do zarządzania gospodarstwem rolnym. Dzięki połączeniu oprogramowania, oraz własnej elektroniki, system jest w stanie automatycznie rejestrować wszelkie zabiegi wykonywane na polu, dzięki czemu automatycznie prowadzona jest karta polowa. Na podstawie karty polowej, można wydrukować ewidencję środków ochrony roślin. W aplikacji znajdziemy również system magazynowy, z katalogami środków ochrony roślin, nawozów oraz nasion. Posiada rozbudowany park maszynowy z przypomnieniami oraz książkami serwisowymi. Główną przewagą nad konkurencją, jest elektronika własnej produkcji, która współgra z systemem czyniąc go automatycznym.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Produkt polski. Oprogramowanie oraz elektornika własnego projektu. Bogata wiedza domenowa z branży rolniczej. Optymalizacja procesów w gospodarstwie. Kontrola nad zasobami. Optymalizacja zadań. Raporty wydajności i rzetelności. Automatyzacja dokumentacji.

Zastosowanie rynkowe

Technologię można zastosować zarówno w małych gospodarstwach, co umożliwi im rzetelne prowadzenie historii upraw oraz całej dokumentacji, jak i w dużych przedsiębiorstwach rolniczych, w których jest w stanie zautomatyzować wiele procesów oraz zapewnić rzetelność danych i raportów na najwyższym poziomie.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Systemy Rolnicze Sp. z o.o.

NIP: 9112010818

Adres www: http://systemyrolnicze.eu/

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:52

Wróć na stronę "Bazy"