Baza technologii


Logo wpisu AR Bridge

AR Bridge

Space Digital Group

Opis technologii / usługi

ARBridge to intuicyjna platforma do zarządzania wieloma interakcjami / kampaniami ARowymi w modelu SaaS, która pozwala na realizację strategii omnichannel angażującą integrację wielu kanałów komunikacji marki z kanałem mobilnym. Technologia Rozszerzonej Rzeczywistości w połączeniu z geolokalizacją oraz zaawansowanymi algorytmami rozpoznawania obrazu i sztucznej inteligencji.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Nasza technologia jest produktem konkurującym z aplikacjami obsługującymi QR Code i zarządzającymi kampaniami marketingowymi. Wzrost sprzedaży - kupujemy to co rozumiemy. Dzięki AR klienci doświadczają produktu w zupełnie nowy sposób. Interaktywne modele 3D zwiększajązaangażowanie i zrozumienie Skrócenie cyklu zakupowego - kupujemy mobilne i liczy się chwila Kupuj w danym momencie i odpowiednim kontekścieSprzedaje każdy punkt styku z klientem Dzięki pogłębionej informacji szybsza decyzja zakupowa - Redukcja kosztów prezentacje produktów w AR redukują koszty materiałów sprzedażowych Wzrost satysfakcji klienta interakcja z produktem w AR pomaga zrozumieć dokładnie co klient zamawia Spersonalizowana oferta - tylko dla Ciebie - na podstawie profilu, lokalizacji oraz kontekstu First to market - AR będzie nowym interface, weź udział w wyścigu wykorzystujemy najnowszą technologię, która została umasowiona przez ARKit oraz AR Core we wrześniu 2017Innowacyjność i przewaga konkurencyjna wykorzystaj efekt nowości i stwórz przewagę

Zastosowanie rynkowe

Aplikacja AR Bridge pozwala na zupełnie nowe podejście do prezentowania ofert i promocji. Użytkownik staje się integralną częścią rozwiązania i otrzymuje spersonalizowaną reklamę/ofertę. Informacje mogą być podane w nieszablonowy sposób, a przez to sprawić, że odbiorca jest zaangażowany. Dodatkowo narzędzie to daje wgląd w statystyki użytkownika i pozwala poznać zachowania konsumentów i wyciągnąć z nich wnioski potrzebne do przygotowania skrojonych na miarę ofert.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Space Digital Group

NIP: 5242840752

Adres www: https://spacedigitalgroup.com/

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Strzeżone know-how

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Sprzedaż praw własności
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:52

Wróć na stronę "Bazy"