Baza technologii


Logo wpisu BIZLYNQ

BIZLYNQ

Bizlynq Systems Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

BIZLYNQ to technologia, która umożliwia szybką integrację niezależnych aplikacji biznesowych, bez specjalistycznej wiedzy programistycznej i przy minimalnym lub zerowym wykorzystaniu zasobów IT. Oprogramowanie wykorzystywane w firmie zaczyna współpracować ze sobą, a wymiana danych odbywa się automatycznie - bez konieczności ręcznego przenoszenia danych pomiędzy aplikacjami. BIZLYNQ daje możliwość połączenia niemal dowolnych aplikacji i źródeł danych dzięki dostępności dedykowanych konektorów do najpopularniejszych systemów i wykorzystujących najpopularniejsze protokoły komunikacji (HTTP, FTP, E-mail, Bazy danych, WebSerwisy REST i SOAP, pliki płaskie itd.). Oprogramowanie może być wykorzystywane zarówno w formie usługi chmurowej (SaaS/PaaS) lub w infrastrukturze wewnętrznej firmy, jeżeli polityka bezpieczeństwa organizacji dyktuje takie wymagania. Tworzenie integracji odbywa się z wykorzystaniem graficznego środowiska projektowania dostępnego w przeglądarce internetowej. Integracje mają formę procesów biznesowych, gdzie firma ma możliwość zdefiniowania punktu startowego (np. pojawienie się nowego kontaktu w systemie CRM, nadejście poczty e-mail, otrzymanie informacji z zewnętrznego systemu) i przesłania danych do konkretnego systemu. Dane mogą zostać poddane walidacji, transformacji, zapewniony jest również zaawansowany mechanizm rozgałęzień (np. w razie problemu przepływ może poinformować osoby zainteresowane). Do dyspozycji jest ponadto tester integracji, pozwalający na przetestowanie integracji w czasie rzeczywistym.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Technologia wyróżnia się przejrzystym interfejsem użytkownika, który sprawia, że budowanie integracji pomiędzy systemami nie wymaga konieczności posiadania rozbudowanego zespołu specjalistów IT. Jest to platforma do integracji, która daje przede wszystkim mniejszym i średnim przedsiębiorstwom możliwości techniczne do tej pory zarezerwowane tylko i wyłącznie dla segmentu Enterprise. Znaczną przewagą w stosunku do istniejących rozwiązań (popularnych głównie w Stanach Zjednoczonych Ameryki) jest możliwość całkowicie hybrydowej pracy (zarówno w chmurze, jak i w intranecie klienta) i najlepszy na rynku stosunek możliwości do kosztów, co umożliwia wykorzystanie technologii także w mikrofirmach. Przeprowadzenie integracji to spore wyzwanie dla firmy, a cały proces jest czasochłonny i wymaga zaangażowania właściwych specjalistów. BIZLYNQ to uniwersalne lekarstwo, dzięki któremu firmy mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu. Unikając rutynowego powielania tych samych czynności, zwiększysz możliwość rozwoju Twojego biznesu. Zredukujesz ponadto wydatki związane z zatrudnieniem dodatkowych pracowników. Spójność i aktualność danych jest kluczowa w prowadzeniu firmy. Dzięki BIZLYNQ synchronizacja danych pomiędzy bazami danych i aplikacjami (zarówno w obrębie firmy, jak i na zewnątrz) przebiega płynnie i bezproblemowo, zwiększając wydajność całej organizacji.

Zastosowanie rynkowe

eCommerce, Sklepy internetowe - Nie każda tego typu platforma posiada w pełni zintegrowane narzędzia potrzebne np. do obsługi klienta, czy zarządzania zarówno kampaniami marketingowymi, jak i zamówieniami czy treściami. BIZLYNQ umożliwia pełną integrację różnych kanałów w ramach jednej platformy eCommerce, skupiając się w szczególności na optymalizacji. Dzięki połączeniu różnych aplikacji można sprawniej zarządzać siecią dostaw, inwentarzem, reagować w czasie rzeczywistym, a nawet zadbać o lepsze relacje z klientami. Telekomunikacja i Informatyka - Szerokie spektrum zastosowania technologii do automatyzacji kluczowych procesów biznesowych w przedsiębiorstwach każdej wielkości. Integracja aplikacji pozwala na wydatne zwiększenie wydajności i konkurencyjności przedsiębiorstw dowolnych rozmiarów, redukując konieczność manualnego przetwarzania i agregacji danych, pozwalając przy czym zredukować koszty operacyjne i częstotliwość występowania pomyłek.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Bizlynq Systems Sp. z o.o.

NIP: 5272700501

Adres www: http://bizlynq.com

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Strzeżone know-how

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:52

Wróć na stronę "Bazy"