Baza technologii


Logo wpisu Chainply - system do zarządzania łańcuchem dostaw.

Chainply - system do zarządzania łańcuchem dostaw.

SoftwareHut Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

System Chainply jest oprogramowaniem optymalizującym procesy zachodzące w łańcuchu dostaw. Umożliwia usprawnienie zarządzania: produktami, kontrahentami, zamóweiniami własnymi, dystrybucją, zamówieniami obcymi. Jest rozwiazaniem łączącym szereg funkcjonalności, zarówno po stronie procesu magazynowania, jak również transportu czy zamawiania towarów. System ma na celu: 1) usprawnienie procesów logistyczno-magazynowych, 2) zautomatyzowanie możliwie najwięcej procesów logistyczno-magazynowych, 3) uszczelnienie procesów logistycznych. System osiągnął poziom TRL9 i jest gotowy do wdrożenia. Więcej informacji na załączonej prezentacji.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Chainply ma na celu automatyzacje i optymalizację jak największej liczby procesów w łańcuchu dostaw, co sprawi, że wydajność poszczególnych ogniw łańsucha zostanie zwiększona, przy zmniejszeniu kosztów funkcjonowania całości łańcucha, co prowadzi do większej konkurencyjności. Aplikacja wykracza poza zagadninia stricte magazynowe, posiada szereg funkcjonalności związanych z zamówieniami oraz transportem. 1.Jest aplikacją synchronizującą dane z ERP poprzez API. Umożliwia automatyzację dystrybucji po realizacji zamówienia. 2.Pozwala na planowanie celów sprzedażowych na poziomie zamówienia. 3.Korzyścią systemu jest możliwość przechowywania informacji w jedym miejscu. Więcej informacji przedstawionych w załączonej prezentacji.

Zastosowanie rynkowe

System ma zastosowanie w branży magazynowej. Pozwala na monitorowanie stanów magazynowych, w tym w wielu magazynach. Więcej informacji na załączonej prezentacji.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: SoftwareHut Sp. z o.o.

NIP: 9662098244

Adres www: http://softwarehut.com/

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:52

Wróć na stronę "Bazy"