Baza technologii


Logo wpisu Data Responder - Oparte na formularzach narzędzie do monitorowania KPI

Data Responder - Oparte na formularzach narzędzie do monitorowania KPI

Data Responder Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Jeżeli jeszcze nie zarządzasz swoją firmą w oparciu o wiarygodne dane, to oferujemy kompleksową implementację ciągłego monitoringu wyników wszystkich procesów biznesowych! Data Responder to proste we wdrożeniu i obsłudze chmurowe narzędzie do Business Intelligence, które pomoże w rozwoju firmy każdej wielkości. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi cyklicznie rozsyłanych formularzy, Data Responder doskonale sprawdzi się w sytuacjach, w których w organizacji nie funkcjonują jeszcze systemy, które mogłyby dostarczać potrzebnych danych. Data Responder pomaga podnosić wydajność i efektywność dzięki współpracy z zespołem, a automatyzacja zapobiegnie opóźnieniom i zadba o jakość dostarczanych danych. Zarządzanie w oparciu o KPI nigdy nie było łatwiejsze!

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Zastosowanie Business Intelligence (BI) i podejście data-driven stają się nieodzowne dla firm, które pragną osiągać sukces w dynamicznym i konkurencyjnym świecie biznesu. Pozwala to na podejmowanie trafnych decyzji, optymalizację procesów i reagowanie na zmiany, co przekłada się na osiągnięcie lepszych wyników i przewagę na rynku. Wdrożenie systemu BI w chmurze w porównaniu do rozwiązań klasycznych to głównie: redukcja kosztów bieżących i brak kosztów inwestycyjnych, szybka implementacja, większa elastyczność i skalowalność zasobów, cykliczne aktualizacje oprogramowania, dostępność globalna usługi, bezpieczeństwo danych, uproszczenie analiz oraz wsparcie dla współpracy i udostępniania.

Zastosowanie rynkowe

Business Intelligence jest kluczowym elementem transformacji cyfrowej, wspomagając przedsiębiorców i managerów w osiąganiu celów, efektywniejszym zarządzaniu i podnoszeniu jakości. Oprócz oczywistych wartości, które daje biznesowi, BI znajduje zastosowanie w wielu innych dziedzinach, pomagając w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji, optymalizacji procesów i osiąganiu lepszych wyników. BI jest z powodzeniem wykorzystywany również w zarządzaniu miastami, w oświacie, w ochronie zdrowia, czy też w działalności społecznej a nawet do zarządzania celami osobistymi. Uniwersalność i potencjał sprawiają, że BI jest nieodłącznym narzędziem w zmieniającym się świecie, gdzie wykorzystanie danych staje się kluczem do sukcesu w różnych sferach działalności.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Gdynia, woj. pomorskie

Dane podmiotu

Nazwa: Data Responder Sp. z o.o.

NIP: 5862403750

Kraj: Polska

Adres www: https://www.dataresponder.com/

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Start-up

Inkubator / akcelerator: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

TRL 9

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 9 maja 2024 17:00

Wróć na stronę "Bazy"