Baza technologii


Logo wpisu elektrowniapolska.pl

elektrowniapolska.pl

Teraz Energia sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Platforma elektrowniapolska.pl to rozproszony system ICT pozwalający zdalnie optymalizować zużycie, produkcję oraz magazynowanie energii. System bada, analizuje i rekomenduje działania,. Dzięki nam osiągasz: Niższe koszty - oszczędności dzięki efektywności energetycznej. Wiedzę o procesie i zużyciu mediów - lepsze zarządzanie procesem. Ciągłość dostaw – dodając własne źródła generujące energię podnosi ciągłość dostaw oraz pomaga uniezależnić się od dostaw z krajowej sieci.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Oszczędności na energii średnio od 10% do 30% Nie ma podobnego rozwiaązania na rynku polskim Niższe koszty - Benchmarki pokazują co najmniej 10 - 30% % oszczędności dzięki zwiększeniu efektywności energetycznej. Wiedza o procesie i zużyciu mediów - Dokładna wiedza o procesie i zużyciu mediów pozwala na benchmarking lokalizacji i procesów, co prowadzi do lepszego zarządzania procesem. Ochrona środowiska, CSR - Działania proekologiczne związane ze wzrostem efektywności energetycznej skutkują poprawą wizerunku Klienta na rynku. Innowacyjność - Nowoczesne rozwiązania związane z OZE oraz magazynami energii pozwolą już teraz przygotować się do nadchodzących zmian rynkowych. Ciągłość dostaw - Obecność własnych źródeł generujących energię elektryczną podnosi ciągłość dostaw oraz pomaga uniezależnić się od dostaw z krajowej sieci.

Zastosowanie rynkowe

Każda branża zużywa energię, to rozwiąznie jest dla każdego przedsiębiorstwa, gminy, powiatu, ministerstwa etc. Oszczędzić potrafimy dla wszystkich

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Teraz Energia sp. z o.o.

NIP: 1231278279

Adres www: http://www.terazenergia.pl

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"