Baza technologii


Logo wpisu Generyczna platforma do rapid development'u automatyki przemysłowej oraz integracji i automatyzacji procesów przedsiębiorstwa

Generyczna platforma do rapid development'u automatyki przemysłowej oraz integracji i automatyzacji procesów przedsiębiorstwa

Indigobird Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Główne cechy platformy INDIGO: Technologia zaawansowanej szyny integracyjnej nowej generacji łączącej możliwość zbierania informacji i sterowania modułami sprzętowymi z budowaniem dedykowanych systemów w oparciu o usługi microSOA oraz integrację z własnymi i zewnętrznymi systemami B2B lub B2C Kompleksowa obsługa procesów ERP wraz z zaawansowanymi procesami logistycznymi, w tym śledzenie historii produktów, podzespołów lub usług Wykorzystanie najnowszych technologii z obszaru AI i IoT Optymalizacja procesów i harmonogramów np. w oparciu o algorytmy genetyczne Możliwość konfigurowania zza pomocą grafów procesowych asad działania złożonych układów sprzętowych takich jak: roboty, automaty, beacony, czujniki RFID, etc. Platforma skonstruowana jest w sposób umożliwiający osiągnięcie dużej ilości funkcjonalności bez konieczności kodowania Możliwość realizacji projektu w etapach z możliwością modyfikacji i dostosowywania na podstawie bieżącego użytkowania Istotą platformy INDIGO jest zastosowanie technologii łączącej w spójne rozwiązanie różnych odrębnych do tej pory obszarów z zakresu automatyki oraz aplikacji autorskich z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa dzięki kryptografii i niezawodności za pomocą obsługi offline oraz rozproszonego przetwarzania. Wdrożenie technologii umożliwia optymalizację i automatyzację procesów w ramach całego łańcucha logistycznego skutkujące nawet 20% oszczędnościami oraz poprawą jakości i efektywności działania.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Proponowana platforma INDIGO to pierwsza na świecie generyczna platforma do rapid developmentu systemów umożliwiających kompleksową obsługę złożonych procesów z użyciem rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej, ERP, dedykowanych aplikacji autorskich oraz integracji z systemami zewnętrznymi. Platforma skonstruowana jest w sposób umożliwiający osiągnięcie dużej ilości funkcjonalności bez konieczności kodowania - jedynie za pomocą konfiguracji oraz programowania graficznego. Koszt i czas trwania zależny jest głównie od ilości prac związanych z wytworzeniem dedykowanych rozwiązań programistycznych, jeśli takie są wymagane. Kompleksowość, generyczność i szybkość tworzenia oraz modyfikacji funkcjonalności stanowią o głównej przewadze proponowanego rozwiązania w stosunku do istniejących na rynku rozwiązań. Dodatkową korzyścią z zastosowania rozwiązania jest możliwość wdrożenia do organizacji najnowszych rozwiązań z obszarów nauczania maszynowego, optymalizacji oraz technologii IoT.

Zastosowanie rynkowe

Rozwiązanie posiada zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczna jest integracja w spójną całość wielu systemów i procesów przedsiębiorstwa oraz uzyskanie korzyści z automatyzacji procesów za pomocą robotów programistycznych i sprzętowych, a także optymalizacji łańcucha logistycznego. Do obszarów zastosowań należą systemy z zakresu linii produkcyjnych, serwisowych i logistycznych oraz systemy klasy ITS, BMS, SCADA etc.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Indigobird Sp. z o.o.

NIP: 7162817686

Adres www: http://www.stabilis.io

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Strzeżone know-how
Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"