Baza technologii


Logo wpisu Hotailors

Hotailors

Travel Manager Sp. z o.o,

Opis technologii / usługi

Hotailors to łatwe w użyciu narzędzie zaprojektowane tak, aby planowanie podróży służbowych i rezerwacja były tak proste, jak to tylko możliwe. Dzięki Hotailors firmy oszczędzają do 90% swojego czasu potrzebnego na zarządzanie podróżami służbowymi i do 30% taniej w rezerwacji ich. To wszechstronny asystent podróży służbowych wspomagany technologią.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Tradycyjny proces rezerwacji hotelu jest skomplikowany i zajmuje dużo czasu. Wg badań przeprowadzonych przez RW research i Hotailors, pracownik potrzebuje ok 3h, by obsłużyć formalności związne z delegacją: 1.Planowanie podróży 2.Wysyłka zapytania ofertowego 3.Kontakt z przedstawicielem agencji turystycznej z prośbą o zorganizowanie 4.Przygotowanie oferty przez specjalistę, wysyłka do klienta 5.Akceptacja i prośba o rezerwacje 6.Podróż, kolekcjonowanie dokumentów celem pokrycia kosztów (rachunków, faktur) Rozwiązanie Hotailors to jeden system, który inteligentnie wspiera: 1. Planowanie podróży poszczególnych pracowników, kontraktorów, klientów, grup w jednym narzędziu 2. A także: Wyszukanie dopasowanych ofert zakwaterowania i transferów Automatyczna akceptacja wniosków wg. polityki podróży firmy Rezerwacja hotelu, lotu Jedna zintegrowana faktura za wszystkie rezerwacje usługi 3.Proste podróżowanie ;)

Zastosowanie rynkowe

Hotailors vs. inne rozwiązania: 1. Online Travel Agents (OTA) – tanie, lecz wymagające czasu np. Booking.com, Expedia, Skyscanner, Trivago 2. Tradycyjne Agencje Turystyczne– drogie, wymagające czasu 3. Specjalistyczne firmy kompleksowo obsługujące podróże– raczej szybkie w obsłudze, relatywnie kosztochłonne np. Global Business Travel (American Express), Carlson Wagonlit Travel 4. Firmy w modelu SaaS (software as a service) – bardzo szybkie, tanie w obsłudze np. Hotailors

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Travel Manager Sp. z o.o,

NIP: 7831742297

Adres www: http://www.hotailors.com

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Inna forma ochrony:
None

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"