Baza technologii


Logo wpisu InnerWeb BreathBox

InnerWeb BreathBox

INNERWEB SP. Z O.O.

Opis technologii / usługi

Respierator Pneumatyczny przeznaczony do szybkiej produkcji, który spełnia założenia: minimalne wymagania funkcjonalność dla respiratora do szybkiej produkcji z funkcjami wysokiej klasy respiratorów budowa z łatwodostępnych części maszyn i elementów, które w okolicy każdego miasta cywilizowanego może być produkowane w ilości minimum 100 szt dziennie konstrukcja umożliwia złożenie respiratora przy pomocy podstawowych narzędzi, bez specjalistycznego wykształcenia za pomocą instrukcji wideo lub papierowej podobnie jak montaż mebli - krok po kroku brak potrzeby zasilania elektrycznego - urzadzenie całkowicie działa na sprzężone powietrze i/lub tlen proces produkcji oparty o technologię BLE pozwala monitorować każdy etap produkcji i współdziałać z aplikacjami dedykowanymi podczas późniejszego użytkowania. urządzenie mobilne do pracy w terenie, transporcie, szpitalu polowym i zakaźnym wysoka odporność na wstrząsy Parametry respiratora: typ VCV regulacja oddechód 10-30 / min regulacja objętości 50-1000ml PEEP 5-20 funkcja Assist pomiar %O2 regulacja 20-100% O2 alarm spadku zasilania alarm zatrzymania pracy zawór bezpieczeństwa 50mm H2O waga 15 kg Strona projektu: breathbox.pl Strona zawiera profesjonalny reportaż Video + model 3D AR dla iPhone (rozszerzona rzeczywistość) - można obejrzeć z bliska obecny model.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Technologia pozwala produkować w różnych okręgach / miastach jednocześnie bardzo wiele urządzeń zachowując pełny dostęp do wiedzy który respirator jest na jakim etapie produkcji. Rozwiązanie wyróżnia się tym, że można je dostosować do lokalnych podzespołów modyfikując o mniej niż 0,1% obudowę i pracując już na innych podzespołach zachowując tą samą funkcjonalność urządzenia. Można skalować produkcję od 10 do 10000 urządzeń produkując je lokalnie w różnych lokalizacjach w zależności od zamówień. Idealnie dostosowane pod warunki pandemiczne.

Zastosowanie rynkowe

Innowacyjny proces produkcji w oparciu o technologię BLE. Innowacyjny Respirator Pneumatyczny, który spełni się w czasie pandemii, braku zasilania elektrycznego, w transporcie.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: INNERWEB SP. Z O.O.

NIP: 5472216891

Kraj: Polska

Adres www: http://www.innerweb.pl

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Mikro

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

TRL 5

Forma komercjalizacji

Licencja
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)
Komercyjne usługi badawcze

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"