Baza technologii


Logo wpisu Integracja i świadczenie usług geolokalizacyjnych w oparciu o wielokanałowe źródła danych

Integracja i świadczenie usług geolokalizacyjnych w oparciu o wielokanałowe źródła danych

IFINITY Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Jako firma specjalizujemy się w dostarczaniu technologii geolokalizacyjnych. Nasza technologia pozwala na sprawne lokalizowanie użytkownika w obrębie działania systemu. System oferowany przez naszą firmę pozwala na stosowanie różnych źródeł danych geolokalizacyjnych takich jak: GPS Beacony Angle of arrival WiFi inne Posiadamy gotowe rozwiązanie, które pozwala na zbudowanie systemu nawigacji wewnątrz budynku. Zależnie od potrzeb partnera jesteśmy w stanie również je odpowiednio dostosować do jego potrzeb i zintegrować z systmami, z których korzysta.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Nasze rozwiążanie wyróżnia łatwość w instalacji. W ciągu kilku godzin jesteśmy w stanie zainstalować sytem nawigacyjny w zamkniętej przestrzeni pozwalający na komunikowanie się z użytkownikiem w zależności od jego lokalizacji. Dodatkowo to co wyróżnia nasza firmę to to że korzystamy z różnych źródeł danych lokalizacyjnych. Nasze rozwiązanie stanowi idealną propozycję dla firm, które szukają sposobu na rozwinięcie swoich obecnych produktów i dodanie do nich elemetu geolokalizacyjnego, który usprawni ich działanie i dostarczy dodatkową wartość dla odbiorcy.

Zastosowanie rynkowe

Obecnie nasze rozwiązanie udało nam się wdrożyć w następujących obszarach: Miasta (urzędy) Miasta (transport publiczny) Retail Przestrzenie wystawowe i konferencyjne Jednocześnie jesteśmy przekonani o tym że technologia lokalizacyjna znajdzie swoje zastosowanie w każdej branży zarówno jako rozwiązanie wzbogacające ofertę dla konsumenta jak i takie które pozwala na usprawnienie działania firmy.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: IFINITY Sp. z o.o.

NIP: 5223017589

Adres www: http://www.getifinity.com

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"