Baza technologii


Logo wpisu Inteligentny system sterowania linią produkcyjną

Inteligentny system sterowania linią produkcyjną

Marian Cwajna

Opis technologii / usługi

Proponujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie sterowania elektronicznego maszynami przemysłowymi. Nasze sterowania wykorzystują mikroprocesory o dużych mocach obliczeniowych, dzięki czemu potrafią realizować wiele skomplikowanych funkcji. Zawierają również funkcje zdalnego dostępu i sterowania, co umożliwia efektywniejsze zarządzanie produkcją. Sterowniki posiadają również możliwość informowania o swoim stanie, co w połączeniu z systemem monitorignu stanu pracy spełnia oczekiwania w zakresie nowoczesnych linii produkcynych

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Zastosowanie nowoczesnych sterowników elektronicznych daje wiele korzyści w stosunku do budowy maszyn realizowanej przez sterowniki PLC. Są to między innymi: -mniejsze wymiary szafy sterującej, -niższa cena sterowania, -łatwiejszy i tańszy montaż, -łatwiejsza diagnoza przy awarii, -większa niezawodność, -większa elastyczność przy konstrukcji maszyny, -dużo większe możliwości programowania maszyny, -możliwość zdalnego sterowania i nadzoru, -łatwość integracji z systemami zewnętrznymi.

Zastosowanie rynkowe

Nasze sterowania znajdują zastosowanie w wielu branżach. Do tej pory jesteśmy obecni m.in. na rynkach: - maszyn do kontroli jakości produkcji w automotive, - maszyn pakujących w folie termokurcziwe dla przemysłu spożywczego, - maszyn pakujących w drukarniach fleksograficznych, - maszyn sterujących komorami klimatycznymi w służbie zdrowia, - inteligentnych sterowników CO, - beaconów Bluetooth, WiFi i LAN, - audio.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Sprzedaż praw własności
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię nie zapewnia doradztwa związanego z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"