Baza technologii


Logo wpisu Listwa zasilająca IP

Listwa zasilająca IP

CREOTECH INSTRUMENTS SA

Opis technologii / usługi

Listwa zasilająca IP (CTI-PS6) jest samodzielnym urządzeniem zarządzanym z poziomu sieci ethernet, umożliwiającym sterowanie sześcioma gniazdami zasilającymi 230 V (IEC 60320 C13). Sterowanie może odbywać się zdalnie za pomocą strony internetowej lub interfejsu telnet (dostępny przez 10Mbps złącze Ethernet). Funkcjonalność nadzorowania zarówno temperatury jak i odpowiedzi na komendę ping pozwala na realizację automatycznego resetowania urządzeń sieciowych. Urządzenie przeznaczone jest do użytku w środowisku domowym i biurowym, wyłącznie w pomieszczeniach zamkniętych. Produkt przystosowany jest do mocowania w szafach rackowych 19″, gdzie zajmuje moduł 1U.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Urządzenie umożliwia: - Ochronę podłączonych urządzeń - Automatyczny twardy reset podłączonych urządzeń poprzez ustawienie: - Maksymalnej temperatury - Maksymalnego poboru mocy - Braku odpowiedzi na komendę ping - Harmonogramowanie załączeń gniazd w oparciu o kalendarz - Zdalną kontrolę każdego z gniazd z dodatkowymi funkcjami: - Konfiguracji domyślnego stanu gniazd po awarii zasilania - Załączanie i wyłączanie gniazd na określony czas - Przeciwdziałaniu udarom prądowym poprzez wbudowane sekwencyjne załączanie gniazd przy włączeniu listwy

Zastosowanie rynkowe

W inteligentnych domach do zdalnego włączania i wyłączania urządzeń; W serwerowniach do tzw. „twardych” resetów urządzeń; Włączanie i wyłączanie przez Internet urządzeń trudno dostępnych; Planowanie czasu włączenia urządzenia; Monitorowanie zużycia energii elektrycznej; Pomiar i monitorowanie temperatury w serwerowni.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: CREOTECH INSTRUMENTS SA

NIP: 9512244313

Adres www: http://www.creotech.pl

Forma ochrony

Strzeżone know-how
Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Sprzedaż praw własności
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię nie zapewnia doradztwa związanego z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"