Baza technologii


Logo wpisu Moje PKP

Moje PKP

TFC Paweł Jendrośka

Opis technologii / usługi

Aplikacja mobilna Moje PKP rozwiązuje problem z przystępnością informacji o połączeniach kolejowych w Polsce, oferując atrakcyjny wizualnie, przejrzysty i prosty w obsłudze graficzny interfejs użytkownika inspirowany min. systemami informacji pasażerskiej aktualnie funkcjonującymi na dworcach kolejowych w Polsce. Moje PKP pozwala także na kompleksową obsługę pasażera przewoźników kolejowych w Polsce, oferując mu możliwość zakupu biletów kolejowych dowolnego przewoźnika, przesyłając informacje na temat nowych ofert spółek kolejowych, a nawet informując o aktualnych opóźnieniach połączeń kolejowych. Aplikacja została zaprojektowana na podstawie wywiadów przeprowadzonych z różnymi grupami pasażerów połączeń kolejowych w Polsce - zarówno tymi, którzy na co dzień koleją dojeżdżają do szkoły czy pracy, jak i tymi, którzy z połączeń kolejowych ostatni raz korzystali wiele lat temu bądź korzystają z nich sporadycznie. Uwzględniając wyniki powyższych badań zaprojektowaliśmy jedną z najnowocześniejszych na świecie aplikacji dedykowanych pasażerom połączeń kolejowch.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Aplikację spośród konkurencyjnych na rynku rozwiązań wyróżnia: 1. Bardzo prosty, intuicyjny graficzny interfejs użytkownika, który pozwala na szybki dostęp do interesujących w danej chwili pasażera informacji 2. Zastosowanie sprawdzonych, efektywnych technologii pozwalających na osiągnięcie dużej responsywności działania aplikacji oraz wieloplatformowości 3. Dostosowanie do potrzeb pasażerów, którzy z kolei korzystają na co dzień, jak i od święta: adaptacyjny interfejs użytkownika, który ogranicza liczbę czynności potrzebnych do uzyskania najczęściej poszukiwanych przez różne grupy pasażerów informacji 4. Docelowa możliwość zakupu biletu na połączenia wszystkich krajowych przewoźników oraz informowanie o aktualnych opóźnieniach połączeń kolejowych

Zastosowanie rynkowe

Aplikacja może zostać wdrożona dla pasażerów każdego przewoźnika kolejowego, począwszy od regionalnych przewoźników kolejowych (jak np. Koleje Dolnośląskie, SKM Warszawa), a skończywszy na przewoźnikach krajowych (PKP Intercity, Deutsche Bahn).

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: TFC Paweł Jendrośka

NIP: 9121067657

Adres www: http://nan

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"