Baza technologii


Logo wpisu MULTIMEDIALNY SŁUP SMARTPOLE Z FUNKCJĄ SPRZEDAŻY BILETÓW

MULTIMEDIALNY SŁUP SMARTPOLE Z FUNKCJĄ SPRZEDAŻY BILETÓW

ALUMAST S.A.

Opis technologii / usługi

Multimedialny słup kompozytowy SmartPole z funkcją sprzedaży biletów łączył w sobie wiele funkcji, które można modyfikować w zależności od potrzeb. Multimedialny słup SmartPole z funkcją sprzedaży biletów wpływa na zminimalizowanie ilości stacjonarnych i tradycyjnych kas biletowych, co przekłada się na ograniczenie kosztów osobowych i kosztów związanych z utrzymaniem, modernizacją takich miejsc. Aplikacji dla podróżników. Aplikacja oprócz walorów funkcjonalnych ułatwiających planowanie podróży i zakup biletu pełni dodatkowo funkcję "asystenta podróży", który towarzyszy użytkownikowi przed i po. Bo przecież podróż zaczyna się wcześniej niż z gwizdkiem konduktora. W tym celu: aplikacja ma moduł przypominający o planowanym wyjeździe podpowiada dogodny dojazd do dworca z wyprzedzeniem podpowiada jaka pogoda będzie panowała w trakcie drogi informuje o atrakcjach i wydarzeniach w mieście docelowym podpowiada nocleg a przede wszystkim umożliwia szybki zakup biletu w apliakcji Dodatkowo aplikacja jest wspierana przez sieć nadajników beacon zlokalizowanych na terenie dworca, które informują o: godzinach odjazdów i przyjazdów opóźnieniach peronie i dają przestrzeń do wdrożenia mechanizmów grywalizacyjnych np. aplikacja może nagradzać osoby korzystające regularnie z aplikacji dając im punkty za konkretne aktywności (zakup biletu, korzystanie z usług komplementarnych jak hotel i przejazdy, promowanie aplikacji poprzez opcję share itd, punktualne przybycie na pociąg). Punktami zdobytymi w maszynie mogą płacić w maszynach vendingowych oraz w maszynach wydających kawę serwując ją darmowo w razie opóźnienia pociągu. (tu cały obszar smart vendingu) dodatkowo nadajniki umożliwiają spersonalizowane komunikaty na terenie dworca kierowane do pasażerów (takie jak np. imienne powitanie w chwili wejścia na dworzec).

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Mtimedialny słup kompozytowy SmartPole z funkcją sprzedaży biletów jest produktem nowatorskim i jak dotąd nie posiada konkurencji. To dzięki rozbudowanemu interfejsowi, który umożliwia zaimplementowanie różnych aplikacji słup staje się nowoczesnym nośnikiem multimedialnym. Słup ten posiada wiele zastosowań, m. in. można wykorzystać go jako nośnik reklamy, co może generować korzyści finansowe, idealnie nadaje się pod zestaw monitoringu i oświetlenia danej przestrzeni. Dodatkowo słup ten można wyposażyć w wewnętrzny naświetlacz, który po wyłączeniu oprawy głównej z czujnikiem ruchu w porze nocnej będzie rozświetlał dane miejsce. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na ograniczenie kosztów związanych z zużyciem energii elektrycznej. To jego wnętrze, natomiast na uwagę zasługuje również konstrukcja słupa, która jest kompozytowa, co powoduje, że produkt ten jest jeszcze bardziej atrakcyjny i niespotykany. Z racji użycia kompozytu polimerowego, multimedialne słupy SmartPole na perony posiadają wiele zalet, mi.in.: są lekkie, co wpływa na czas i łatwość montażu, wykazują się wysoką odpornością mechaniczną, są odporne na korozję i nie stanowią wartości złomowej. Dodatkowo gładka powierzchnia ułatwia usuwanie zabrudzeń, nawet pozostałości po kleju i taśmach używanych do wieszania ogłoszeń. Multimedialny słup kompozytowy SmartPole z funkcją sprzedaży biletów to jedno rozwiązanie, które gwarantuje wiele możliwości zastosowań. Dzięki tej wielofunkcyjności słup ten ogranicza koszty zakupu, utrzymania, eksploatacji każdego urządzenia z osobna. Rozwiązanie to jest gwarancją innowacyjności, wysokiej jakości i oszczędności.

Zastosowanie rynkowe

Multimedialny słup SmartPole z funkcją sprzedaży biletów można zastosować na każdym dworcu kolejowym: - na małych dworcach, gdzie sprzedaż biletów odbywa się u konduktora - na dużych dworcach w celu odciążenia tradycyjnych kas biletowych, zmniejszenia kolejek Rozwiązanie to można zastosować na dworcach autobusowych, czy na każdym przystanku komunikacji. Multimedialny słup SmartPole daje możliwość zainstalowania w słupie wiele urządzeń czy aplikacji, w zależności od potrzeb, dzięki czemu nabiera nowych funkcji i znaczenia.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: ALUMAST S.A.

NIP: 6472213249

Adres www: http://WWW.ALUMAST.EU

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Średnie

Forma ochrony

Zgłoszenie wynalazku

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"