Baza poszukujących technologii


Logo wpisu Nowoczesne technologie i nowatorskie pomysły dla elektroenergetyki

Nowoczesne technologie i nowatorskie pomysły dla elektroenergetyki

ENEA S.A.

Opis technologii / usługi

Enea aktywnie wspiera rozwijanie nowoczesnych technologii i nowatorskich pomysłów dla elektroenergetyki, budując ekosystem innowacji.

Wdrażanie innowacji i nowych technologii jest jednym z głównych czynników wpływających na konkurencyjność przedsiębiorstw na rynku. Enea doskonale to rozumie, realizując budowanie swojej przewagi konkurencyjnej poprzez innowacyjność i traktując innowacje oraz nowe technologie jako istotny czynnik rozwoju nowoczesnej firmy, opartej na wiedzy. Ważnym elementem procesu wdrażania innowacji jest współpraca z partnerami zewnętrznymi i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w ramach tzw. otwartych innowacji.

Poszukujemy do współpracy partnerów: jednostek naukowych, instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorców, wynalazców, oferujących licencje i patenty oraz konkretne pomysły do wdrożenia w Grupie Enea, o klarownej strukturze praw własności intelektualnej. Chcemy być liderem wdrażania innowacyjnych rozwiązań, które będą nakierowane na jakość i kompletność obsługi oraz podnoszenie efektywności organizacji. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z Klientami, dzięki oferowaniu im nowoczesnych produktów i usług o najwyższej jakości.

Dodatkowa informacja:

Enea jest jednym z liderów polskiego rynku energetycznego. Należy do grona największych polskich przedsiębiorstw i najsilniejszych marek. Jest cieszącym się zaufaniem Klientów sprzedawcą, producentem i dystrybutorem energii. Grupa sprzedaje ponad 12 proc. energii elektrycznej wykorzystywanej w Polsce, a prawie 9 proc. krajowej produkcji pochodzi z jej elektrowni. Należąca do Enei sieć dystrybucyjna pokrywa 20 proc. powierzchni kraju i dostarcza prąd mieszkańcom północno-zachodniej Polski. Ma ponad 2,5 mln Klientów, którym oferuje korzystne, dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań produkty. Grupa zatrudnia ponad 10 tys. pracowników. Więcej informacji o firmie i jej produktach na stronie www.enea.pl.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: ENEA S.A.

NIP: 7770020640

Kraj: Polska

Adres www: http://www.enea.pl

Forma ochrony

Wynalazek
Zgłoszenie wynalazku
Strzeżone know-how
Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Sprzedaż praw własności

Dodano 19 maja 2021 10:54

Wróć na stronę "Bazy"