Baza technologii


Logo wpisu Projektowanie elektroniki

Projektowanie elektroniki

Grinn Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Nasze doświadczenie w realizacji usług outsourcingowych z zakresu projektowania systemów wbudowanych pozwala na sprawne wykonanie powierzonych nam zadań. Wiemy, jak osiągnąć maksymalnie intuicyjną funkcjonalność i wysoką jakość. Dlatego skutecznie realizujemy cele naszych klientów. PROJEKTUJEMY systemy embedded płyty PCB typu high-speed systemy bezprzewodowe aplikacje o ultra niskim poborze mocy rozwiązania wykorzystujące układy FPGA (Xilinx oraz Altera) ANALIZA POTRZEB Proces projektowy rozpoczynamy od dokładnego przeanalizowania potrzeb klienta. Następnie szczegółowo planujemy każdy etap. DOBÓR TECHNOLOGII Na podstawie ustaleń dobieramy technologie. Weryfikujemy, która z nich będzie najbardziej optymalna pod względem kosztów, produkcji i oczekiwań klienta. HARDWARE I SOFTWARE W oparciu o założenia projektowe opracowujemy schematy rozwiązania. Projektujemy urządzenie i piszemy soft, spełniający wymagania projektu. TESTOWANIE Przygotowujemy prototyp rozwiązania. Przeprowadzamy szczegółowe testy. Dopracowujemy i doskonalimy szczegóły. Końcowym efektem tego etapu jest produkt gotowy do wdrożenia. ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ Zarządzamy produkcją kompleksowo. Dbamy o optymalizację kosztów, funkcjonalność i jakość urządzenia. Dzięki temu dostarczamy Klientom oczekiwaną wartość. http://grinn-global.com/pl/uslugi/projektowanie/

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Nasze technologie pozwalają kompleksowo obsługiwać innowacyjne urządzenia Grinn to Zespół wyspecjalizowanych inżynierów. Wyróżnia nas połączenie szybkości działania z wysoką jakością usług. Sposób w jaki projektujemy polega na zaangażowaniu i dostarczaniu innowacyjnych projektów dopasowanych do potrzeb klientów. Na życzenie klienta wykonujemy niewielkią serię prototypowych urządzeń w krótkim czasie.

Zastosowanie rynkowe

Rozwiązania Grinn stworzono dla firm poszukujących profesjonalnych usług projektowych z zakresu elektroniki. Najważniejsze oczekiwania: gotowość do wsparcia na każdym etapie projektu (począwszy od pomysłu, poprzez projektowanie, a skończywszy na zarządzaniu produkcją), w tym możliwość indywidualnych konsultacji z usługobiorcą w celu efektywnego wdrożenia rozwiązania bądź lepszego dostosowania usługi do indywidualnych potrzeb, terminowość realizacji usługi.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Grinn Sp. z o.o.

NIP: 8992730302

Adres www: http://www.grinn-global.com

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Inna forma ochrony:
None

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"