Baza technologii


Logo wpisu Samochody.pl - nowy bieg motoryzacji

Samochody.pl - nowy bieg motoryzacji

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FIAŁKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Opis technologii

Samochody.pl to zupełnie nowy, wyższy bieg motoryzacji. Poznajcie ideę oraz cel powstania naszego serwisu. Przede wszystkim uważamy, że do pełnego zrozumienia rynku motoryzacyjnego potrzebne są nie tylko dane statystyczne i wielkie plany, najważniejszą rolę gra doświadczenie. To właśnie połączenie ponad 30 letniego doświadczenia, najnowszych technologii i pasji do motoryzacji przyczyniło się do powstania branżowego portalu, który jest narzędziem służącym do zwiększenia sprzedaży samochodów osobowych, motocykli, aut dostawczych i ciężarowych, motocykli, części samochodowych oraz do oferowania usług serwisowych (naprawy, auto detailing, wymiany szyb, transport samochodów, pomoc drogowa i inne). Jako zespół uważamy, że obecny rynek motoryzacyjny potrzebuje wspólnej polityki sprzedażowej w serwisach internetowych w taki sposób, aby każdy użytkownik portalu mógł prowadzić sprzedaż w sposób stabilny i przewidywalny. Samochody.pl to nie tylko duże przedsięwzięcie biznesowe, ale przede wszystkim ludzie - najważniejszym pierwiastkiem projektu jest każdy jego użytkownik, zarówno wystawcy jak i poszukujący. To właśnie potrzeby korzystających z portalu stawiamy na pierwszym miejscu tak, aby wszystkie strony czuły się usatysfakcjonowane. Co Wam oferujemy? Przede wszystkim uczciwe podejście. Znajdziecie u nas wiele przydatnych funkcjonalności: Subdomena z końcówką _______.samochody.pl dostępna w koncie dealera Opcja wizytówki z pełną ofertą Opcja wewnętrznych notatek służbowych Tworzenie szablonu ogłoszeń Opcja drukowanie ofert z kodem QR przenoszącym wprost do ogłoszenia Opcja promowań na głównej stronie lub na górze listy wyszukiwania Możliwość publikacji ogłoszeń w mediach społecznościowych z podglądem głównego zdjęcia Opcja dodania wideo-prezentacji do ogłoszenia i wiele innych Jako użytkownicy poszukujący pojazdu możecie zapisywać wybrane konfiguracje – gdy tylko pojawi się ogłoszenie spełniające kryteria zostaniecie o tym niezwłocznie poinformowani. Funkcja subskrybcji umożliwia szybkie przesłanie informacji od sprzedawcy do obserwujących go użytkowników na przykład o nowych modelach, czy trwającej promocji. Wszelkie sugestie o dodatkowych funkcjonalnościach mogących ułatwić korzystanie z portalu samochody.pl prosimy zgłaszać na kontakt@samochody.pl.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Dodatkowo portal jest oddany do użytku w wersji wielojęzykowej – dostępne języki to polski, angielski, niemiecki, rosyjski oraz ukraiński. W najbliższym czasie rozpoczynamy integrację z popularnymi programami dla dealerów i autokomisów umożliwiającymi masowe zamieszczanie ogłoszeń w największych portalach z ogłoszeniami.

Zastosowanie rynkowe

Kojarzenie kupujących ze sprzedającymi w branzy motoryzacyjnej. Prezentowanie oferty sprzedaży o zasięgu ogólnokrajowym.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FIAŁKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

NIP: 9730672604

Kraj: Polska

Adres www: http://nan

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Średnie

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

TRL 9

Forma komercjalizacji

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"