Baza technologii


Logo wpisu Samochody.pl - nowy bieg motoryzacji

Samochody.pl - nowy bieg motoryzacji

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FIAŁKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

Opis technologii / usługi

Samochody.pl to zupełnie nowy, wyższy bieg motoryzacji. Poznajcie ideę oraz cel powstania naszego serwisu. Przede wszystkim uważamy, że do pełnego zrozumienia rynku motoryzacyjnego potrzebne są nie tylko dane statystyczne i wielkie plany, najważniejszą rolę gra doświadczenie. To właśnie połączenie ponad 30 letniego doświadczenia, najnowszych technologii i pasji do motoryzacji przyczyniło się do powstania branżowego portalu, który jest narzędziem służącym do zwiększenia sprzedaży samochodów osobowych, motocykli, aut dostawczych i ciężarowych, motocykli, części samochodowych oraz do oferowania usług serwisowych (naprawy, auto detailing, wymiany szyb, transport samochodów, pomoc drogowa i inne). Jako zespół uważamy, że obecny rynek motoryzacyjny potrzebuje wspólnej polityki sprzedażowej w serwisach internetowych w taki sposób, aby każdy użytkownik portalu mógł prowadzić sprzedaż w sposób stabilny i przewidywalny. Samochody.pl to nie tylko duże przedsięwzięcie biznesowe, ale przede wszystkim ludzie - najważniejszym pierwiastkiem projektu jest każdy jego użytkownik, zarówno wystawcy jak i poszukujący. To właśnie potrzeby korzystających z portalu stawiamy na pierwszym miejscu tak, aby wszystkie strony czuły się usatysfakcjonowane. Co Wam oferujemy? Przede wszystkim uczciwe podejście. Znajdziecie u nas wiele przydatnych funkcjonalności: Subdomena z końcówką _______.samochody.pl dostępna w koncie dealera Opcja wizytówki z pełną ofertą Opcja wewnętrznych notatek służbowych Tworzenie szablonu ogłoszeń Opcja drukowanie ofert z kodem QR przenoszącym wprost do ogłoszenia Opcja promowań na głównej stronie lub na górze listy wyszukiwania Możliwość publikacji ogłoszeń w mediach społecznościowych z podglądem głównego zdjęcia Opcja dodania wideo-prezentacji do ogłoszenia i wiele innych Jako użytkownicy poszukujący pojazdu możecie zapisywać wybrane konfiguracje – gdy tylko pojawi się ogłoszenie spełniające kryteria zostaniecie o tym niezwłocznie poinformowani. Funkcja subskrybcji umożliwia szybkie przesłanie informacji od sprzedawcy do obserwujących go użytkowników na przykład o nowych modelach, czy trwającej promocji. Wszelkie sugestie o dodatkowych funkcjonalnościach mogących ułatwić korzystanie z portalu samochody.pl prosimy zgłaszać na kontakt@samochody.pl.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Dodatkowo portal jest oddany do użytku w wersji wielojęzykowej – dostępne języki to polski, angielski, niemiecki, rosyjski oraz ukraiński. W najbliższym czasie rozpoczynamy integrację z popularnymi programami dla dealerów i autokomisów umożliwiającymi masowe zamieszczanie ogłoszeń w największych portalach z ogłoszeniami.

Zastosowanie rynkowe

Kojarzenie kupujących ze sprzedającymi w branzy motoryzacyjnej. Prezentowanie oferty sprzedaży o zasięgu ogólnokrajowym.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE FIAŁKOWSKI SPÓŁKA JAWNA

NIP: 9730672604

Kraj: Polska

Adres www: http://nan

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Średnie

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

TRL 9

Forma komercjalizacji

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"