Baza technologii


Logo wpisu SEG - koncepcja w konstrukcji generatora

SEG - koncepcja w konstrukcji generatora

AR Services sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Rewolucyjna koncepcja w konstrukcji generatora, która nie powoduje zanieczyszczenia środowiska i jest bezpieczna w obsłudze. System wykorzystujący efekt kwantowy między warstwowymi materiałami, który konwertuje naturalne naturalne źródła energii, takie jak gradienty temperatury i promieniowanie słoneczne obecne w powietrzu w użyteczne prądy elektryczne z ruchomymi elementami, zaprojektowanymi do pracy na łożysku magnetycznym, przez cały okres ciągłej pracy.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Przewaga konkurencyjna W tej dziedzinie nie ma innych konkurentów, którzy mają tę konkretną technologię i nie ma innych firm mających personel z doświadczeniem SEG Inc. ani zdolności magnetyzacyjnych jej laboratorium do jej odtworzenia. System jest chroniony przez wyrafinowany proces magnesowania, który nanosi wzorce na trwałe warstwy magnetyczne, których nie można odwzbudować. Cylindrycznie ukształtowana konstrukcja warstwowa, wydajność energetyczna, niezawodność i ciągła eksploatacja sprawiają, że SEG wyróżnia się przewagą nad konkurencyjnymi produktami w dziedzinie rozwoju energii zarówno w małej i dużej skali. Prognoza rentowności Od tych, którzy wiedzą najlepiej, SEG ma być dominującym środkiem produkcji energii przyszłości. Prognoza rentowności jest ogromna, tyle, ile sam rynek energii, a wzrost jest ograniczony jedynie do tempa, w jakim te generatory mogą być produkowane i wdrażane. Ważnymi elementami są zyski z oszczędności, zważywszy, że gaz, ropa lub niebezpieczne materiały jądrowe nigdy nie są wykorzystywane lub zużywane do wytwarzania energii elektrycznej z SEG.

Zastosowanie rynkowe

Perspektywy rynku Rynek światowy, Europy, a przede wszystkim Polska potrzebuje teraz czystej, ekonomicznej energii elektrycznej, a ta sytuacja ma się eskalować wraz z dalszym wzrostem liczby ludności i powiązanych gospodarek. Możliwości Oferowanie rozwiązania rynkowego wytwarzania energii elektrycznej bez zanieczyszczeń, które może obejmować zasilanie domów i sieci obywatelskich i jednocześnie wdrożyć do statków kosmicznych które potrzebują energii z użytkiem odwróconej grawitacji.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: AR Services sp. z o.o.

NIP: 5242807909

Adres www: http://searlpoland.com

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Średnie

Forma ochrony

Wynalazek
Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Sprzedaż praw własności
Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)
Komercyjne usługi badawcze

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:53

Wróć na stronę "Bazy"