Baza ekspertów


Logo wpisu Techmo sp. z o.o.

Techmo sp. z o.o.

Techmo sp. z o.o.

Opis oferowanych usług

Techmo to krakowska firma technologiczna dostarczająca rozwiązania z zakresu rozpoznawania, analityki oraz generowania mowy. Realizujemy projekty zarówno w ramach R&D jak i na rynku biznesowym.

Techmo ASR (Automatic Speech Recognition)
W zakresie rozpoznawania mowy oferujemy Techmo ASR (Automatic Speech Recognition), który zapisuje mowę jako tekst. Dzięki temu możliwe jest rozpoznawanie głosu człowieka w rozmowie z voicebotem, transkrybowanie wywiadów i nagrań czy wyszukiwanie słów kluczowych w nagraniach. Techmo ASR umożliwia także głosowe sterowanie aplikacjami w warunkach zwiększonego hałasu dzięki Techmo Industrial. Co ważne, Techmo ASR może działać w czasie rzeczywistym albo ze znaczną szybkością analizować zbiory gotowych nagrań.

Techmo TTS (Text-To-Speech)
Oferujemy także narzędzie syntezy mowy, oparte o architektury głębokich sieci neuronowych, czyli Techmo TTS (Text-To-Speech). Cechami charakterystycznymi tej technologii są naturalna barwa głosu, która wiernie odwzorowuje głos lektora, a także zdolności do interpretowania tekstu i dostosowywania sposobu mówienia do treści. Jest to wydajny syntezator, który umożliwia streamowaną obsługę wielu kanałów.
Realizujemy projekty w wielu branżach, najbardziej popularne zastosowania technologii Techmo to voiceboty w infolinii Orange, Vectra czy Alior Bank.

Tagi

Lokalizacja

Kraków, woj. małopolskie

Dane podmiotu

Nazwa: Techmo sp. z o.o.

NIP: 6762464155

Kraj: Polska

Adres www: https://techmo.pl

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Obszary współpracy

Doradztwo technologiczne
Doradztwo prawne

Doświadczenie

Inne
Współpraca międzynarodowa
Współpraca w konsorcjach
Wsparcie w transferze technologii

Dodano 12 maja 2021 16:41

Wróć na stronę "Bazy"