Baza technologii


Logo wpisu Technologia precyzyjnej lokalizacji i nawigacji wewnętrznej, cyfryzującej przestrzeń i umożliwiającej interakcje z użytkownikami Indoorway

Technologia precyzyjnej lokalizacji i nawigacji wewnętrznej, cyfryzującej przestrzeń i umożliwiającej interakcje z użytkownikami Indoorway

Indoorway sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Aplikacja Indoorway to technologia precyzyjnej lokalizacji i nawigacji wewnętrznej opartej o wiele źródeł danych, digitalizującej przstrzeń i umożliwiającej interakcje z użytkownikami i zaawansowane analizy poruszania się w przestrzeni. Nasza usługa opiera się o zestaw narzędzi programistycznych (SDK) do tworzenia zaawansowanych nawigacji wewnątrzbudynkowych. Głównym atutem są narzędzia do tworzenia i zarządzania przestrzenią, jak np. konfigurowalny, rozbudowalny i dający wiele informacji dashboard analityczny, personalizowany na wzór narzędzi Google Analytics.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Tym, co wyróżnia nasze rozwiązanie jest m.in. wysoka precyzja w wyznaczaniu lokalizacji (z dokładnością do 1-2 m.), wynikająca z łączenia wielu źródeł danych do określania lokalizacji użytkownika. Oprócz korzystania z danych standardowych, takich jak danych z czujników zewnętrznych- beaconów, nasza usługa wykorzystuje również dane z magnetometru i akcelometru urządzenia mobilnego. Dzięki temu jesteśmy w stanie obniżyć koszty wdrożenia, ponieważ dla uruchomienia nawigacji w danym obiekcie wymagana jest minimalna liczba urządzeń naprowadzających (beaconów).

Zastosowanie rynkowe

Kontrola procesu i symulacje- Indoorway zbiera dane dot. charakterystyki danej lokalizacji, np. poruszania się po przestrzeni wewnętrznej przez odwiedzających, a następnie przekazuje informacje do dashboard'u analitycznego, który prezentuje m.in. liczbę odwiedzających, średni czas wizyty, rozkład odwiedzin w ciągu godziny; w ramach Indoorway istnieje moduł aplikacji odpowiedzialnej za utrzymanie mienia, dzięki której można na bieżąco wysyłać informację na temat usterek i nieprawidłowości, celem jak najszybszego rozwiązania problemu. Nawigacja- dzięki zastosowanej technologii, Indoorway umożliwia precyzyjną lokalizację (z dokładnością do 1-2m), a nawigacja jest dostępna nawet w trybie offline, gdy użytkownik utraci dostęp do Internetu; dodatkowo nasz edytor map jest bardzo zoptymalizowany pod kątem użytkowania przez klienta, każdy jest w stanie edytować i posługiwać się mapą, nie jest wymagana znajomość informatyki. Technologie mobilne- Indoorway umożliwia kontrolowanie wewnętrznych powierzchni dzięki nieskomplikowanej w obsłudze aplikacji mobilnej; system Indoorway jest integrowalny z systemami trzecimi, istnieje możliwość kompatybilnego połączenia z innymi aplikacjami.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Indoorway sp. z o.o.

NIP: 7123329089

Adres www: https://www.indoorway.com

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Strzeżone know-how

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:54

Wróć na stronę "Bazy"