Baza technologii


Logo wpisu Testowanie i eksperymentowanie z technologiami cyfrowymi (HW i SW)/ Proof of Concept (PoC) w zakresie mikroelektroniki i fotoniki.

Testowanie i eksperymentowanie z technologiami cyfrowymi (HW i SW)/ Proof of Concept (PoC) w zakresie mikroelektroniki i fotoniki.

Krzysztof Mieszkowski

Opis technologii / usługi

Oferta dotycząca jednostkowych usług, w tym pojedynczych procesów i cykli procesów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na potrzeby wytwarzania przyrządów elektronicznych, fotonicznych, elektroniki drukowanej, bionsensorów, rozwiązań mikrofluidycznych oraz MOEMS, które mogą zostać wykorzystane w produktach opracowywanych przez firmę. Usługa obejmuje następujące obszary merytoryczne: Elektronika organiczna i wielkopowierzchniowa (OLAE); Mikro- i nanoelektronika; Czujniki; Fotonika; Technologie sieci szerokopasmowych i komunikacyjnych; Systemy cyber-fizyczne: systemy wbudowane; Drony; Internet rzeczy (IoT); Systemy lokalizacji (GPS); Wearables; Materiały zaawansowane.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Oferta dotycząca jednostkowych usług, w tym pojedynczych procesów i cykli procesów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii na potrzeby wytwarzania przyrządów elektronicznych, fotonicznych, elektroniki drukowanej, bionsensorów, rozwiązań mikrofluidycznych oraz MOEMS, które mogą zostać wykorzystane w produktach opracowywanych przez firmę.

Zastosowanie rynkowe

Firma zainteresowana rozwiązaniami dotyczącymi przyrządów elektronicznych, fotonicznych, elektroniki drukowanej, bio-sensorów, rozwiązań mikrofluidalnych oraz MOEMS, które mogą zostać wykorzystane w produktach opracowanych przez firmę.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Warszawa, woj. mazowieckie

Forma ochrony

Nie dotyczy

Poziom gotowości technologicznej

Nie dotyczy

Forma komercjalizacji

Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 17 maja 2024 10:59

Wróć na stronę "Bazy"