Baza technologii


Logo wpisu Turbokominek - kominki z płaszczem wodnym

Turbokominek - kominki z płaszczem wodnym

Makroterm

Opis technologii / usługi

Czego dotyczy technologia? produkcji kominków z płaszczem wodnym, przeznaczonych dla budownictwa mieszkaniowego. Najważniejsze cechy i funkcjonalności technologii linia technologiczna umożliwia produkcję kominków do pracy zarówno w układzie zamkniętym i otwartym kominki można produkować standardowo w mocach 14 kW, 18 kW i 24 kW do wkładów kominkowych można dobrać jedną z pięciu wzorów ram żeliwnych (Acant. Caro. Neo.Panorama Mini . Vertica) w ramach zakupu technologii zaopatrujemy w 527 fronty żeliwne (Acant- 94 szt; Caro- 106 szt; Neo 103 szt; Panorama Mini 134 szt; Vertica 136 szt.) Zastosowanie w branży Energetyka odnawialna produkowane w oferowanej technologii kominki pracują w oparciu o paliwo odnawialne (drewno) Idealnie nadaje się jako pakiet dla małych firm i przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć lub rozpocząć produkcję na rynku lokalnym, podnieść swoją pozycję na runku, wpływać na politykę cenową i ją tworzyć. Oferta obejmuje transfer know-how i pakiet szkoleniowy oraz licencję na produkcję oraz gwarancję zaopatrywania w potrzebne materiały jak na przykład fronty kominków o różnorodnych zdobieniach wykonane z żeliwa bądź też stali. Makroterm jest polską firmą wdrożeniowo-produkcyjną specjalizującą się w produkcji systemów zintegrowanego ogrzewania dla domów jednorodzinnych. Dysponuje zespołem profesjonalistów techniczno-produkcyjnych z systemów instalacyjnych oraz systemów energii odnawialnej. Zasięgiem działania obejmuje większość krajów europejskich. Linia technologiczna jest autorskim rozwiązaniem firmy Makroterm, skonstruowanym dla zakładu produkcyjnego w Polsce, w Krakowie.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Korzyści jakościowe i ilościowe: technologia produkcji rozwiązania do ekonomicznego ogrzewania domu i przygotowywanie CWU zastosowany w technologii wymiennik ciepła w obiegu zamkniętym z kontrolowanym procesem spalania technologia umożliwia pracę kominka w systemie bezciśnieniowym technologia umożliwia pracę płaszcza wodnego w układzie otwartym atrakcyjna cena dużego pakietu ram żeliwnych 23900 Euro Innowacja i przewaga nad konkurencyjnymi rozwiązaniami praca dwusystemowa (płaszcz kominka w układzie otwartym, kominek w układzie zamkniętym)

Zastosowanie rynkowe

Jako firma jesteśmy otwarci na rozpoczęcie współpracy z firmami krajowymi jak i zagranicznymi. Oferta jest kierowana dla małych, średnich jaki i dużych przedsiębiorstw. Jest to niezwykła okazja do zwiększenia atrakcyjności przedsiębiorstwa, możliwości kreowania polityki cenowej jak i również poszerzenia palety ofertowej danej firmy. Tak na prawdę produkcję może rozpocząć każda firma która posiada park maszynowy oraz wyraża chęci rozwoju swojego biznesu.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: Makroterm

NIP: 7361009776

Adres www: http://www.makroterm.pl

Typ podmiotu: Jednostka naukowa

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Wynalazek
Wzór użytkowy

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja
Sprzedaż praw własności

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:54

Wróć na stronę "Bazy"