Baza technologii


Logo wpisu Wirtualny Asystent

Wirtualny Asystent

PROA Technology Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

Nasza technologia to dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta Wirtualni Asystenci (ro:boty softwarowe), którzy wspierają procesy biznesowe autonomicznie wykonując powtarzalne zadania w interakcji z systemami (transakcyjnymi, magazynowymi, księgowymi), dokumentami Microsoft Office lub bazami danych. Wirtualni Asystenci współdziałają z różnymi systemami informatycznymi za pomocą GUI (graficzny interfejs użytkownika) na tym samym poziomie co inni użytkownicy systemu. Działanie Wirtualnych Asystentów jest oparte o zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji, dzięki czemu są w stanie wykonywać autonomicznie wiele skomplikowanych zadań wykonywanych obecnie przez ludzi. Komunikacja z Wirtualnymi Asystentami może odbywać się za pomocą wielu kanałów komunikacyjnych: poczty elektronicznej, portalu, sms lub komunikatora.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Kluczowymi korzyściami naszej technologii są: Zaawansowana technologia - zaawansowane technologicznie rozwiązania (w tym AI) sprawiają, że Wirtualni Asystenci są wydajni i potrafią wykonywać złożone procesy i zadania. Centralna baza wiedzy - Wirtualni Asystenci mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem między sobą. Standaryzacja i przejrzystość - zgodnie z ITIL procesy realizowane przez Wirtualnych Asystentów są znormalizowane, uporządkowane i opisane szczegółowo w formie katalogu usług. Zadania są monitorowane, raportowane i rozliczane pod względem ilości i jakości. Współdzielona wiedza - zadania realizowane przez Wirtualnych Asystentów są gromadzone, prezentowane i dostępne przez centralny portal. Nadzorowane uczenie się - Wirtualni Asystenci mogą automatycznie poprawiać swoją wydajność w oparciu o opinie od ludzi.

Zastosowanie rynkowe

Nasza technologia zapewnia największe korzyści firmom, które mają rozbudowane procesy biznesowe/operacyjne oraz dużą ilość systemów IT (firmy finansowe, ubezpieczeniowe, logistyczne, BPO itp) - około 60%-70% takich procesów może zostać zrobotyzowanych. Dane dotyczące potencjału automatyzacji w Polsce - 49% - nie są dalekie od średniej światowej wynoszącej 50%(źródło:raport "Ramię w ramię z robotami - Wykorzystanie potencjału automatyzacji w Polsce").

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: PROA Technology Sp. z o.o.

NIP: 8961568817

Adres www: http://www.proatechnology.com

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Współpraca techniczna (umowa o doradztwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:55

Wróć na stronę "Bazy"