Baza technologii


Logo wpisu Wzornictwo Przemysłowe

Wzornictwo Przemysłowe

Daniel Płatek

Opis technologii / usługi

Szanowni Państwo, piszę do Państwa firmy z propozycją podjęcia współpracy. Jesteśmy zespołem projektowym założonym w 2015 roku przez Daniela Płatka oraz Artura Gace we Wrocławiu. Podejmowane przez nas tematy dotyczą zagadnień projektowania środków transportu i komunikacji. Stawiamy na nowe technologie, dzięki którym tworzymy nowatorskie rozwiązania formalne. Wygląd oraz forma jest istotnym elementem w projektowanych przez nas koncepcjach. Nie zapominamy jednak o funkcjonalności i ergonomii mając świadomość, że nasze realizacje służą przede wszystkim innym. Dysponujemy umiejętnościami w obsłudze oraz przygotowaniu produktu od podstaw aż do realizacji w technologii druku 3D, frezarek oraz ploterów laserowych. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i współpracę. Chętni podejmiemy działania w zakresie zaprojektowania obudowy do Państwa produktów.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

Co oferujemy: - projekt nowego produktu w fazie koncepcyjnej, - projekt nowego produktu zgodnie z możliwościami i technologiami danej firmy, - przedstawienie koncepcji w szkicach, - wymodelowanie koncepcyjnego produktu w programie 3D, - wizualizacje projektu, - wydruk projektu na drukarce 3D, - wymodelowanie i przygotowanie projektu CAD.

Zastosowanie rynkowe

PLAGA Designers Jesteśmy zespołem projektowym założonym w 2015 roku przez Daniela Płatka oraz Artura Gace we Wrocławiu. Doświadczenie w pracy z klientem i nasze umiejętności nauczyły nas, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy wszechstronni. Podejmowane przez nas tematy dotyczą zagadnień projektowania środków transportu i komunikacji. Stawiamy na nowe technologie, dzięki którym tworzymy nowaterskie rozwiązania formalne. Wygląd oraz forma jest istotnym elemnetem w projektowanych przez nas koncepcjach. Mając świadomość, nie zapominamy jednak o funkcjonalności i ergonomi. Nasze realizacje służą przede wszystkim innym. Dysponujemy umiejętnościami w obsłudze oraz przygotowaniu produktu od podstaw aż do realizacji w technologi druku 3D, frezarek oraz ploterów laserowych. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i współpracę zarówno z klientem indywidualnym jak również z firmami. Oferujemy również możliwość zaprojektowania produktu w programach do grafiki 3D, cad i surface działając na wysokim poziomie zaawansowania w ich obsłudze. Nie boimy się podejmować nowych wyzwań, jesteśmy rzetelni i profesjonalni w swoich działaniach.

Tagi

Branże

Lokalizacja

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Umowa produkcyjna (podwykonawstwo)

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby posiadają prawa własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:55

Wróć na stronę "Bazy"