Baza technologii


Logo wpisu ZONIFERO

ZONIFERO

SoftwareHut Sp. z o.o.

Opis technologii / usługi

ZONIFERO - system do zarządzania procesami biurowymi zachodzącymi w organizacji. Jest to narzędzie do monitorowania lokalizacji oraz nawigacji w obrębie biura, oparte na technologii Beacon. Przeznaczone jest dla firm, które dysponują znaczną powierzchnią biurową oraz dużą liczbą pracowników. Dzięki systemowi, każdy użytkownik bez problemu znajdzie określone miejsce bądź osobę, w obrębie danej firmy. ZONIFERO ma również szereg innych funkcji usprawniających przepływ informacji pomiędzy kadrą administracyjną oraz resztą pracowników, co pozytywnie wpływa na poprawę środowiska pracy. Główne zalety systemu to: 1) Usprawnienie przepływu informacji w ramach firmy. ZONIEFERO daje stały wgląd kadrze administracyjnej w sytuację pracownika. Dzięki aplikacji można sprawdzić, czy pracownik jest na terenie firmy, oraz gdzie go można znależć, co pozwala oszczędzić czas w przypadku pilnej potrzeby skontaktowania się z nim. Za pomocą aplikacji pracownicy mogą zgłaszać potrzebę wzięcia urlopu czy zwolnienie lekarskie. Pracownicy kadr będą na bieżąco poinformowani, co pozwoli z wyprzedzeniem zorganizować pracę tak, aby osobę nieobecną w razie potrzeby zastąpić. 2) ZONIFERO ułatwia poruszanie się po firmie. Dzięki aplikacji mobilnej w telefonie, pracownicy mogą sprawdzić lokalizację, zarówno swoją jak i innych osób oraz określonych miejsc w biurze. Bardzo precyzyjna lokalizacja oparta o Beacony pozwoli bez problemu poruszać się po biurze. Podgląd biura na wyświetlaczu urzadzenia mobilnego będzie na bieżąco informował użytkownika o jego położeniu. 3) System pozwala użytkownikom na rezerwacje sal konferencyjnych. Użytkownicy aplikacji są w stanie na bieżąco sprawdzić dostępność określonych pokoi i sal konferencyjnych, jak również rezerwować w nich spotakania. Pozwoli to na uniknięciu zamieszania organizacyjnego w przypadku potrzeby odbycia kilku spotkań jednocześnie. 4) ZONIFERO pozwala również na raportowanie problemów ze sprzętem firmowym - kadra administracyjna od razy będzie powiadomiona o wszelkich usterkach, co usprawni proces ich usuwania, a to z kolei wytworzy w zakładzie pracy bardziej przyjemną atmosferę pracy. Rozwiązanie jest aplikacją typu SAAS (software as a service), opartą na technologii Azure. Proces implementacji rozwiązania dla klienta - bardzo krótki.

Zalety / korzyści z zastosowania technologii

1) Obniża koszty poprzez zwiększenie efektywności przepływu informacji w ramach organizacji, co pozwala administracji firmy zaoszczędzić czas a przez to również środki. Pracownik wyposażony w ZONIFERO, bez problemu odnajdzie określoną osobę czy segment biura. Proces ten odbędzie się bez zbędnej zwłoki spowodowanej poszukiwaniem określonej osoby, co w przypadku dużych korporacji może być czasochłonne. ZONIFERO będzie również zawierać dane o tym, czy poszukiwany pracownik jest w pracy czy np. na urlopie/zwolnieniu lekarskim. W przypadku pomieszczeń aplikacja pokieruje użytkownika do poszukiwanego pokoju i da wgląd w stan dostępności pomieszczenia, pozwoli mu również zarezerwować pokój na spotkanie. 2) ZONIFERO pozwala na optymalizację procesów wewnątrz danej organizacji, a każda sprawnie działająca organizacja, jest w stanie bardziej skupić się na sferze operacyjnej i osiągać z niej maksymalne korzyści. Pracownicy administracji i HR będą w stanie bardziej efektywnie kontaktować się z zespołem, przez co procedury ulegną uproszczeniu i czas na wymianę informacji ulegnie skróceniu. Pozwoli to również pracownikom merytorycznym skupić się na wykonywanej pracy a nie np. na przeszukiwaniu dużej powierzchni biura w poszukiwaniu osób/miejsc. ZONIFERO jest rozwiązaniem niespotykanym na rynku, celuje w pewną zidentyfikowaną i nie zagospodarowaną niszę biznesową. W naszej ocenie rozwiązania z zakresu Office Management mają przed sobą przyszłość, szczególnie w dużych korporacjach, instytucjach finansowych i zakładach pracy.

Zastosowanie rynkowe

Systemy wyposażone w Beacony znajdują zastosowanie przede wszystkim u następujących odbiorców: Sprzedaż detaliczna (w sklepach do znalezienia określonych produktów) Lotniska - w celu znalezienia odpowiedniej bramki, sektora, toalety itp. Muzea (odnajdywanie określonych eksponatów) Produkcja Transport Budynki użyteczności publicznej (szkoły stadiony, konferencje targi itp.). Nasze rozwiązanie będzie dedykowanej do poniższych grup klientów z sektora usługowego: 1) duże korporacje - firmy które zatrudniają kilkuset pracowników i posiadają dużą powierzchnię biurową 2) instytucje finansowe i ubezpieczeniowe - podmioty te, szczególnie w swoich siedzibach, zatrudniają bardzo dużą ilość pracowników i wynajmują duże powierzchnie biurowe. W związku z tym, w celu usprawnienia pracy, mogą być zainteresowane zakupem ZONIFERO

Tagi

Branże

Lokalizacja

Dane podmiotu

Nazwa: SoftwareHut Sp. z o.o.

NIP: 9662098244

Adres www: http://softwarehut.com/

Typ podmiotu: Przedsiębiorstwo

Wielkość: Małe

Forma ochrony

Chronione prawem autorskim

Poziom gotowości technologicznej

None

Forma komercjalizacji

Licencja

Dodatkowe informacje

Inne podmioty/osoby nie posiadają praw własności do tej technologii.
Posiadający technologię zapewnia doradztwo związane z wdrożeniem.

Linki


Dodano 12 maja 2021 16:55

Wróć na stronę "Bazy"